5/14
6 listopada 2010 r, , 12 kolejka Legia - Jaga 2:0....

2010/11 Jagiellonia - Legia

6 listopada 2010 r, , 12 kolejka Legia - Jaga 2:0. Legioniści przedłużyli swoją passę zwycięstw. Jaga wtedy też była na fali ale po samobójczej bramce Andriusa Skerli mecz nie ułożył się po myśli piłkarzy z Białegostoku.

W rewanżu Jaga przed dużą cześć drugiej połowy grała w przewadze dwóch zawodników. W 52. minucie z boiska za faul na Tomaszu Frankowskim został wyrzucony Ivica Vrdoljak, a siedem minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Ariel Borysiuk. Białostoczanie stworzyli sobie wiele dobrych okazji do zdobycia gola, ale nie byli w stanie wykorzystać żadnej z nich. Mecz zakończył się remisem 0:0

To był czwarty kolejny mecz Jagi bez wygranej. Ostatecznie sezon zakończył się jednak świetnie. Jaga uplasowała się na 4. pozycji i zagrała w europejskich pucharach. Legia była 2.

6/14
W sezonie 11/12 w spotkaniach obu tych drużyn padały remisy....

2011/12 Jagiellonia - Legia

W sezonie 11/12 w spotkaniach obu tych drużyn padały remisy. Najpierw w Białymstoku po bezbarwnym meczu było 0:0. W 28.kolejce w Warszawie remis 1:1 po bramkach Daniel Ljuboji i Tomka Frankowskiego (na zdjęciu)

Legia była w tym sezonie 3. a Jagiellonia skończyła rozgrywki na 10 pozycji.

7/14
Mistrzowski sezon dla Legi nie zaczął się najlepiej. W 11....

2012/13 Jagiellonia - Legia

Mistrzowski sezon dla Legi nie zaczął się najlepiej. W 11. kolejce w Warszawie Jaga wygrała z drużyną ze stolicy 1:2. Bramki dla żółto-czerwonych zdobywali Dawid Plizga i Tomek Frankowski.

Legioniści wzięli jednak srogi rewanż w Białymstoku. Wygrali 0:3 po bramkach Jodłowca, Kucharczyka i Dwaliszwilego. Jakub Słowik w bramce Jagi robił co mógł ale na nic się to zdało.

Jaga skończyła sezon na 10. miejscu

8/14
25 września 2013 roku Legia przyjechała do Białegostoku....

2013/14

25 września 2013 roku Legia przyjechała do Białegostoku. Mecz był bardzo emocjonujący. Trzy punkty liderowi tabeli zapewnili strzelec dwóch goli Miroslav Radović i Marek Saganowski. Bramki dla "Jagi" zdobywali natomiast Dawid Plizga i Jan Pawłowski. Spotkanie obfitowało w sytuacje podbramkowe oraz kontrowersyjne sytuacje w polu karnym obu drużyn.

W rewanżu emocji też nie brakowało ale raczej tych pozaboiskowych. W pierwszej połowie mecz został przerwany z powodu awantury na trybunach. Ostatecznie został przyznany walkower dla Jagiellonii.

Na koniec sezonu Legia zdobyła mistrzostwo. Jagiellonia była 11.