5/8
Kamil Wilczek (Broendby IF Kopenhaga) - Kolejny gol Kamila...

Kamil Wilczek (Broendby IF Kopenhaga) - Kolejny gol Kamila Wilczka dla Broendby! Polski napastnik dał prowadzenie swojej drużynie w meczu z FC Kopenhagą. Derby okazały się jednak zwycięskie dla rywali naszego zawodnika (2:1). Kibice przygotowali napastnikowi specjalna oprawę w ramach podziękowania mu za pobicie rekordu strzelonych goli w lidze dla Broendby.

6/8
Thiago Cionek wszedł na boisko w 42. minucie w miejsce...

Thiago Cionek wszedł na boisko w 42. minucie w miejsce kontuzjowanego kolegi i grał jako prawy półśrodkowy obrońca. W defensywie dopuścił rywali do strzelenia gola, ale od siebie dał asystę przy jedynym golu dla SPAL.

7/8
Drużyna Krzysztofa Kamińskiego spadła z ligi, ale polski...

Drużyna Krzysztofa Kamińskiego spadła z ligi, ale polski bramkarz nie występował w J1 League od połowy września. Kontrakt naszego zawodnika wygasa w styczniu 2020 roku, a to oznacza, że mogą z nim już rozmawiać kluby z Ekstraklasy.

8/8
Świetny mecz Łukasza Skorupskiego. Polak był jednym z...

Świetny mecz Łukasza Skorupskiego. Polak był jednym z lepszych zawodników na boisku, a jego drużyna wygrała z Napoli 2:1. Nasz bramkarz pięciokrotnie interweniował na linii.