1/5
Nieestetyczny osad na kubkach i filiżankach przestanie być...

Nieestetyczny osad na kubkach i filiżankach przestanie być problemem, jeśli do ich czyszczenia wykorzystasz to, co masz pod ręką w domu. Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, jak szybko i łatwo można usunąć osad z kawy oraz herbaty bez szkodliwej chemii. Zobacz kolejne slajdy, przesuwając zdjęcia w prawo, naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNY

2/5
Osad z kawy i herbaty łatwo usuniemy z pomocą pasty do...

Pasta nie tylko do zębów

Osad z kawy i herbaty łatwo usuniemy z pomocą pasty do zębów. Wystarczy nałożyć 2-3 cm pasek pasty na wilgotną gąbkę do naczyń lub małą szczoteczkę i przetrzeć nią wnętrze naczynia. Już po chwili zabrudzenia powinny zniknąć. Jeśli plamy są trudne do usunięcia, warto nałożyć pastę bezpośrednio na plamy i pozostawić na kilka minut, a następnie dokładnie umyć naczynie.

3/5
Aromatyczna cytryna świetnie się sprawdzi przy likwidacji...

Niezwykła mikstura z soku z cytryny i wody

Aromatyczna cytryna świetnie się sprawdzi przy likwidacji uciążliwego nalotu z kubków i filiżanek. Wystarczy wycisnąć sok z połowy cytryny do czyszczonego naczynia i dopełnić kubek wodą. Po ok. 0,5-1 godzinie osad powinien zniknąć. Jeśli odrobina nalotu jest nadal widoczna na naczyniach, to teraz łatwo możemy go usunąć gąbką kuchenną. Na koniec trzeba kubek dokładnie wypłukać.

4/5
Jeżeli przebarwienia są niewielkie, to przygotujmy domową...

Pasta z sody oczyszczonej

Jeżeli przebarwienia są niewielkie, to przygotujmy domową pastę czyszczącą z jednej łyżki stołowej sody oczyszczonej i czterech łyżek wody. Otrzymanym preparatem pokryjmy zabarwione miejsca i wyszorujmy je zmywakiem do naczyń. Następnie dokładnie wypłuczmy filiżanki i kubki. Efekt pozytywnie nas zaskoczy!

Dalej

Anita Sokołowska skąpana w słońcu. Z gracją eksponuje swoje długie zgrabne nogi

Upalna i słoneczna niedziela na Stawach Stefańskiego w Łodzi. Co dalej w pogodzie?

III liga:Unia niepokonana na Pomologicznej,wygrane Warty, Lechii, porażka PelikanaFOT