5/13
Potwierdził, że umie zagrać na niezłym poziomie. W meczu z...

Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin)

Potwierdził, że umie zagrać na niezłym poziomie. W meczu z Wisłą Kraków podejmował same dobre decyzje w kluczowych momentach gry. To jemu udało się trafić na 1:0 i rozpocząć akcję przy golu na 2:1. W drugiej połowie umiejętnie pomagał bramkarzowi. Potrafił go zaasekurować.

6/13
Nawiązał do swoich najlepszych występów w polskiej lidze....

Patrik Mraz (Sandecja Nowy Sącz)

Nawiązał do swoich najlepszych występów w polskiej lidze. Znów był pod grą co znalazło potwierdzenie w najważniejszych liczbach. W spotkaniu z Lechią Gdańsk zanotował asystę oraz strzelił gola, który uratował punkt dla beniaminka.

7/13
Gdyby ten skrzydłowy miał lepsze wykończenie, to nigdy nie...

Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock)

Gdyby ten skrzydłowy miał lepsze wykończenie, to nigdy nie zagrałby w Ekstraklasie. Bardzo dobry piłkarz jak na nasze realia! Piłka nie przeszkadza mu przy nodze, potrafi też kiwnąć. W sobotę pomógł drużynie wygrać prestiżowe derby Mazowsza.

8/13
Bardzo dobrze wypadł na tle Górnika Zabrze. Zwłaszcza w...

Jaroslav Mihalik (Cracovia)

Bardzo dobrze wypadł na tle Górnika Zabrze. Zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy padły obie bramki dla "Pasów". Przed końcem został zmieniony, bo trzeba było bronić wyniku. Na minus tego występu w zasadzie tylko próba wymuszenia faulu przed polem karnym, na którą sędzia nie dał się oszukać (pokazał kartkę).

WsteczDalej

Co tu się działo! Szaleństwo kibiców w Sieradzu. Warta - GKS Bełchatów 2:1! ZDJĘCIA

Majówka po łódzku, czyli Młynek spowity dymem z grilla i owiany zapachem kiełbasy