9/13
Zdecydowanie najlepszy w spotkaniu przy Bułgarskiej. Jak...

Łukasz Trałka (Lech Poznań)

Zdecydowanie najlepszy w spotkaniu przy Bułgarskiej. Jak profesor ustawił sobie rywali z Zabrza. W trudnej chwili wziął także odpowiedzialność za wynik. To tak naprawdę jego gol zaważył o zwycięstwie i fotelu lidera dla Lecha.

10/13
Całe szczęście, że zbiera minuty i potwierdza swój...

Sebastian Szymański (Legia Warszawa)

Całe szczęście, że zbiera minuty i potwierdza swój potencjał. W swoim czternastym meczu tego sezonu, przeciwko Pogoni Szczecin, strzelił gola na 3:0. Świetnie pobiegł wtedy do kontry razem z Michałem Kucharczykiem.

11/13
Rozegrał... świetną drugą połowę. To wówczas zdobył swoje...

Krzysztof Piątek (Cracovia)

Rozegrał... świetną drugą połowę. To wówczas zdobył swoje dwie bramki; najpierw z gry, potem z rzutu karnego. Zachował się bardzo w porządku wobec swojego kolegi z szatni, który znów zerwał więzadła. To właśnie z uniesioną koszulką Damiana Dąbrowskiego celebrował jedną z bramek.

12/13
Gdańsk ma dziś jednego bohatera i jest nim Portugalczyk!...

Flavio Paixao (Lechia Gdańsk)

Gdańsk ma dziś jednego bohatera i jest nim Portugalczyk! Flavio w pojedynkę rozmontował Arkę Gdynia. Potrzebował tylko jeden połowy, żeby wbić trzy gole! Jednocześnie potwierdził, że najwięcej daje drużynie, gdy w składzie nie ma... brata bliźniaka – Marco.

WsteczDalej

Co stanie się z Wodnym Rynkiem w Łodzi?

Kibice Lecha na stadionie Widzewa w Łodzi. Komunikat Ekstraklasy SA. Zdjęcia

Terytorialsi w Szkole Podstawowej nr 26. Uczniowie poznawali podstawy obronności