5/13
Jeden z najlepszych lewych obrońców w Nice 1 Lidze....

Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn)

Jeden z najlepszych lewych obrońców w Nice 1 Lidze. Ratajczak potrafi podłączać się do akcji ofensywnych, o czym przekonali się zawodnicy Górnika. 26-latek otworzył wynik po mierzonym strzale głową.

6/13
Rzutem na taśmę pruszkowianie ograli Pogoń Siedlce i nadal...

Aleksander Jagiełło (Znicz Pruszków)

Rzutem na taśmę pruszkowianie ograli Pogoń Siedlce i nadal mają szansę na utrzymanie w lidze. Nie byłoby tej wygranej, gdyby nie dwie skuteczne wykonane jedenastki przez Aleksandra Jagiełłę.

7/13
Mocno kręcił całą defensywą GieKSy, która nie mogła...

Mateusz Wdowiak (Sandecja Nowy Sącz)

Mocno kręcił całą defensywą GieKSy, która nie mogła upilnować tego przebojowego zawodnika. 20-latek pokazał kilka błyskotliwych zagrań, które na dłużej zapamiętają kibice z Katowic. Ciekawe, czy po zakończeniu sezonu wróci do Cracovii, z której jest tylko wypożyczony.

8/13
Z każdym kolejnym meczem pokazuje, że przesunięcie go do...

Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz)

Z każdym kolejnym meczem pokazuje, że przesunięcie go do środka pola było dobrą decyzją. Banasiak mecz z Chrobrym otworzył asystą, a po kilku minutach sam wpisał się na listę strzelców po pięknym uderzeniu. W drugiej połowie miał jeszcze rzut karny, ale bramkarz okazał się lepszy.

WsteczDalej

Piękna pogoda zachęciła do świętowania całymi rodzinami

1 maja Widzew wygrał 4:0, zbliżył się do pierwszego sukcesu. Kibice pomogli. Zdjęcia