Jesienna ramówka TVP już od września. Co obejrzymy?

  Jesienna ramówka TVP już od września. Co obejrzymy?

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Telewizja Polska przygotowała powakacyjną ramówkę. Najliczniejsze nowości, to... powrót staroci. Inauguracja jesiennej oferty już we wrześniu.
  Jesienna ramówka TVP już od września. Co obejrzymy?

  ©Małgorzata Genca/polskapresse

  Od 1 września widzowie TVP1 będą śledzić losy atrakcyjnej pani weterynarz Sylwii w serialu "Blondynka". W soboty nie zabraknie kolejnych przygód "Komisarza Aleksa". W czwartki nowe zagadki rozwikła "Ojciec Mateusz". Będą również nowe historie z życia bohaterów "Klanu".

  Jedynka proponuje też seriale zagraniczne: kolejny sezon "Żywych trupów", "Transporter", "Homeland". W piątki Jedynka emitować będzie mini-seriale europejskie, a wśród nich: "Volare", opowieść o życiu włoskiego artysty, Domenico Modugno. Natomiast w "Hicie na sobotę" zobaczymy m.in. "Święty interes" z Piotrem Adamczykiem i Adamem Woronowiczem, "Człowieka w ogniu" (Denzel Washington i Dakota Fenning) oraz "Jarhead - żołnierza piechoty morskiej" (Jake Gyllenhaal).


  W dokumentalnym cyklu "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem" pokazane zostaną m.in. "Oscar Pistorius. Zbrodnia czy pomyłka?", "Żegnajcie piersi. Wolę życie", "Kochani recydywiści". Na antenę Jedynki powrócą "Jaka to melodia?", "Jak to działa", "Po prostu", "Okrasa łamie przepisy" i Teatr Telewizji.

  Dwójka od 7 września zaprasza na "The Voice of Poland". Obok Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona na trenerskich fotelach zasiądą: Edyta Górniak i Maria Sadowska. Jesienią pojawią się nowe odcinki "Czasu honoru", "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "rodzinki.pl". Nowością będzie "Szkoła życia", czyli serial fabularyzowany o problemach uczniów, ich rodziców i nauczycieli.

  W nowym filmowym paśmie Dwójki znajdą się m.in. "Agent XXL: Rodzinny interes", "Gruby i chudszy", "Straszny film 2". Nowością są filmowe soboty z horrorami i thrillerami ("Ziemia żywych trupów", "Wilkołak", "Psychopata"). Stałą pozycją pozostaje czwartkowe "Kocham kino".

  W TVP Kultura zobaczymy kolejne spektakle: "Samotność pól bawełnianych", "Piąta strona świata" oraz "Saksofon" Izabelli Cywińskiej z Januszem Gajosem i Jerzym Radziwiłowiczem. TVP Sport pokaże decydujące mecze reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata oraz Ligi Mistrzów. Premiery filmów dokumentalnych o historii Polski to TVP Historia, a w TVP Polonia od 3 września startuje "Goniec kresowy".

  Chcesz wiedzieć, co jest emitowane w telewizji? Sprawdź aktualny program tv!

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo