Jeszcze jedno wcielenie "trójki"

  Jeszcze jedno wcielenie "trójki"

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Jeszcze jedno wcielenie "trójki"
  Dotychczas BMW serii 3 był oferowany w czterech odmianach nad-woziowych: jako sedan (Limuzyna), kombi (Touring), coupé oraz kabriolet (Cabrio). Teraz dołącza do nich kolejna wersja: BMW serii 3 GT (Gran Turismo). Takiego wozu nie ma żaden z konkurentów.
  Jeszcze jedno wcielenie "trójki"
  To samochód, obok którego nie można przejść obojętnie. Połączono w nim dwa potencjalne przeciwieństwa: linię nad-wozia w stylu coupé z przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem. Nowy członek rodziny BMW ma 4,82 m długości i bagażnik o pojemności 520 l ale dzięki dzielonemu w stosunku 40 : 20 : 40 oparciu tylnej kanapy można ją zwiększyć do 1.600 l. W porównaniu do "trójki" kombi, 3 GT jest dłuższe, wyższe i przestronniejsze w środku ale nie kosztem mniej dynamicznego wyglądu.

  Samochód już z daleka emanuje dynamizmem a jest przy tym eleganckie. Potrafi podbić serca kierowców o różnych oczekiwaniach: tych, dla których najważniejszy jest styl i wysoki standard wyposażenia, oraz młodych duchem, lubiących auta ze sportowym temperamentem.
  Zestaw systemów wspomagania kierowcy i rozwiązań z pakietu mobilności, oferowanych w standardzie lub w opcji w ramach programu BMW ConnectedDrive, czyni z tego pojazdu godny podziwu wzór bezpieczeństwa, wygody, dostępu do informacji i rozrywki. Jednym z ważniejszych elementów jest tu kolorowy wyświetlacz przezierny najnowszej generacji, wyświetlający najważniejsze informacje na przedniej szybie. Bezpieczeństwu i wygodzie służy też paleta systemów i funkcji umożliwiających wykorzystanie możliwości telefonów komórkowych, a także licznych funkcji biurowych z użyciem łączności Bluetooth i usług internetowych.

  Nowe BMW debiutuje z trzema silnikami benzynowymi i dwoma wysokoprężnymi do wyboru. Wszystkie wyposażone są w technologię BMW TwinPower Turbo. W modelach 320i i 328i są silniki czterocylindrowe, benzynowe o poj. 2 l i mocy 184 oraz 245 KM. Model 335i napędza jednostka trzylitrowa, sześciocylindrowa o mocy 306 KM.
  W modelach 318d i 320d są dwulitrowe diesle o mocy 143 i 184 KM. Wkrótce będzie dostępna także wersja 325d z silnikiem 218 KM oraz dodatkowe warianty z inteligentnym napędem na wszystkie koła xDrive (320ix, 328ix, 335ix i 320dx).

  Najnowszą "trójkę" można zamówić w wersji podstawowej lub z pakietami stylistycznymi Sport Line, Luxury Line lub Modern Line a także z opcjonalnym pakietem M Sport.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo