Joanna Skrzydlewska przeszła na bezpłatny urlop w Urzędzie Miasta Łodzi. W magistracie są też inne zmiany personalne

Marcin Bereszczynski
Marcin Bereszczynski
Zaktualizowano 
Joanna Skrzydlewska przeszła na bezpłatny urlop w UMŁ.
Joanna Skrzydlewska przeszła na bezpłatny urlop w UMŁ. Krzysztof Szymczak/archiwum
W Urzędzie Miasta Łodzi doszło do ważnych zmian personalnych. Zmiany dotyczą Biura ds Rewitalizacji i Biura ds Partycypacji Społecznej. Istnieje możliwość zmian w Zarządzie Zieleni Miejskiej.

Joanna Skrzydlewska przeszła na bezpłatny urlop w UMŁ. Do 1 lipca była tam dyrektorem Biura ds. Rewitalizacji. Objęła to stanowisko po ubiegłorocznych wyborach samorządowych. Wcześniej była etatowym członkiem zarządu województwa łódzkiego. Po wyborach i reorganizacji w zarządzie Skrzydlewska wróciła do UMŁ, gdzie od kilkunastu lat przebywała na bezpłatnym urlopie.

Nieoficjalnie mówi się, że jej następcą będzie Sławomir Granatowski, zastępca dyrektora Biura Strategii Miasta.

Doszło też do zmian w Biurze Partycypacji Społecznej. Rezygnację złożyła Katarzyna Luzyńczyk, która popadła w konflikt z radami osiedli. Zastąpiła ją Katarzyna Dyzio, która była autorką pilotażowego projektu zaangażowania mieszkańców w zagospodarowanie starego Polesia. Z jej inicjatywy pojawili się latarnicy i gospodarze obszarów rewitalizacji.

Ważą się losy dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej Macieja Winsche, który musi przedstawić plan na poprawę stanu zieleni w mieście.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-13T12:40:52 02:00, Tragedia:

Tragedia! Oglosic gorzkie zale!

2019-07-14T09:01:37 02:00, Nikoś:

Czy w ogóle Łódź ma prezydenta ? Każdego dnia w wiadomościach kiedy pokazują szreka z PO, Hanka zawsze przy jego boku... kto więc żądzi Łodzią ? Śmieszne podwórka na Polesiu to setki wydanych tysięcy niepotrzebnie w błoto ! Czy Hanka widziała jak wyglądają te piękne drzewa, oświetlenie, słupki metalowe, plotki, teraz.... Powinnaś siedzieć Hanka za niegospodarność i ten porąbaniec który projektował te śmiechu warte podwórka.

Popieram w 100%!!!

N
Nikoś
2019-07-13T12:40:52 02:00, Tragedia:

Tragedia! Oglosic gorzkie zale!

Czy w ogóle Łódź ma prezydenta ? Każdego dnia w wiadomościach kiedy pokazują szreka z PO, Hanka zawsze przy jego boku... kto więc żądzi Łodzią ? Śmieszne podwórka na Polesiu to setki wydanych tysięcy niepotrzebnie w błoto ! Czy Hanka widziała jak wyglądają te piękne drzewa, oświetlenie, słupki metalowe, plotki, teraz.... Powinnaś siedzieć Hanka za niegospodarność i ten porąbaniec który projektował te śmiechu warte podwórka.

C
Córka grabarza

Upasła się

L
LGBTQRWA

nerwowe ruchy naszej Frani są spowodowane cieknącym bobrem sama nie wie co czyni, POjeebałło jej się w głowie

G
Gość

Suppppppeeeerrrrrrrr. Może wreszcie ta okropnie wyglądająca Łódź i parki zieleni zaczną kwitnąć. Do tej pory była komuna.

G
Gość

Ale o co chodzi? Nie dała rady czy na posła się szykuje, a może przejmuje rodzinny interes.No bo chyba się nie pokłóciły.

S
Stefan z Łodzi
2019-07-13T12:40:52 02:00, Tragedia:

Tragedia! Oglosic gorzkie zale!

2019-07-13T14:12:01 02:00, .:

Spierdalaj przygłupie

2019-07-13T15:12:01 02:00, Gość:

ma rację chamie

2019-07-13T15:27:12 02:00, Gość:

Spierdalaj przygłupie

Prostak jak skrzydlewska i pijak jak zdanowska

G
Gość

zieleń w mieście, a co to? Posadzenie kilku drzew przy remontowanych ulicach, z których większość usycha i betonowanie miasta przez ostatnie lata... Hanna skojarzyła, że przyszedł czas ,,mody na zieleń" i próbuje mydlić oczy mieszkańców. Ciekawe gdzie wkrótce zostanie znów przeprowadzona wycinka...

G
Gość

zielona łódż ha ha ha przecież "ogrodnicy miejscy" umieją tylko kosić to co zdążyło urosnąć - widział ktoś tereny miejskie podlewane latem? ja tylko podlewany beton zwany kurtyną wodną po to by szybko woda wyparowała, po za tym o posadzone drzewa/rośliny trzeba dbać, a nie tylko kosić /ciąć, ale żeby to wiedzieć trzeba skończyć chociaż szkole podstawową

G
Gość
2019-07-13T12:40:52 02:00, Tragedia:

Tragedia! Oglosic gorzkie zale!

2019-07-13T14:12:01 02:00, .:

Spierdalaj przygłupie

niech uruchomi kolejne krematorium, Hania ją wesprze, jak zwykle!

G
Gość
2019-07-13T15:43:02 02:00, Gość:

Program "zielone podwórko"????? .Za utrzymanie tego podwórka płaci wspólnota mieszkaniowa,mimo,że nie jest jego właścicielem.

Mało tego 'podobno' lokatorzy jak chcą mieć ładnie to powinni dbać czytaj woda w górę podłej kwiatki,drzewka. Pytam czy 'ma być tak ładnie jak w Paryżu' wg prezydent Łodzi kosztem mieszkanców

G
Gość

Program "zielone podwórko"????? .Za utrzymanie tego podwórka płaci wspólnota mieszkaniowa,mimo,że nie jest jego właścicielem.

o
obserwator

Patrząc na jej buzię, to ma kobieta apetyt... :-)

t
takaprawda

gdyby nie tatus byla by wyrobnikiem w biedronce albo zabce...

C
Cyba Chyba

Tatusia kwiaciarnie nie beda ozdabiać już łódzkich rond ??

Moze na prezydenta niech za Hanke wystartuje bezuzytenczna kobieta widoczna w Łodzi tylko na plakatach przed wyborami .

Dodaj ogłoszenie