Kapitan ŁKS Commercecon miała szczęście? Bilety na najbliższe mecze „wiewiór” już w sprzedaży

R. Piotrowski
Izabela Kowalińska występuje w ŁKS Commercecon już od 2016 roku [Fot. Łukasz Kasprzak]
Ligowe zwycięstwo odniesione w zakończonym tie-breakiem starciu z Energą MKS-em Kalisz mistrzynie Polski okupiły kontuzją swojej kapitan.

W trzecim secie sobotniego spotkania w Kaliszu Izabela Kowalińska skoczyła przy siatce i chwilę później wylądowała tak niefortunnie, że z grymasem bólu na twarzy musiała opuścić parkiet. Postawiło to trenera Marka Solarewicza w trudnym położeniu, bowiem do końca zawodów szkoleniowiec ełkaesianek nie mógł dokonać zmiany na pozycji atakującej.

ŁKS Commercecon wyszedł z opresji obronną ręką, chociaż w sobotę dwukrotnie musiał odrabiać straty („wiewióry” przegrywały w setach 0:1 i 1:2). Szczęście w nieszczęściu dwie ostatnie partie należały do łodzianek, dzięki czemu ełkaesianki wygrały trzeci mecz w sezonie i nadal zajmują wysokie czwarte miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet.

Na początku wiele wskazywało na to, że Izabela Kowalińska nie wróci na siatkarskie parkiety przez dłuższy czas, doszły nas bowiem słuchy o poważnym skręceniu stawu skokowego. Kapitan łódzkiej drużyny w niedzielę przeszła badanie USG, natomiast wczoraj (tj. w poniedziałek) przeprowadzono badanie rezonansem i ponoć mamy tu do czynienia na szczęście „tylko” z bolesnym naciągnięciem. Atakującą ŁKS prawdopodobnie czekają dwa tygodnie przerwy, więc siatkarka nie zdoła pomóc koleżankom w najbliższym wyjazdowym meczu z Legionovią.

Dodajmy, że po tym spotkaniu ełkaesianki dwukrotnie zaprezentują się przed łódzką publicznością i w związku z tym w poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na najbliższe domowe mecze mistrzyń Polski w siatkówce. W środę 13 listopada ŁKS Commercecon Łódź podejmie E.Leclerc Radomkę Radom, natomiast w piątek 15 listopada zmierzy się z #Volley Wrocław. Sprzedaż wejściówek na oba pojedynki trwa zarówno w internecie (na stronie sportarena.makis.pl), jak i w Centrum Biletów Atlas Areny.
W najbliższych dniach kasy otwarte będą w poniedziałek (w godz. 10-18), we wtorek, środę i piątek (8-16) oraz w czwartek (10-18).

Wsparcie kibiców, o którym tak dużo słyszało się w poprzednim sezonie (i nie tylko w naszym kraju) teraz bardzo przyda się popularnym „wiewiórom”. Mecz ełkaesianek z E.Leclerc Radomką Radom rozpocznie się w środę 13 listopada o godz. 18.30, natomiast z #Volley Wrocław w piątek 15 listopada o godz. 17.30.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani