Karetka zderzyła się z volkswagenem na Pabianickiej...

  Karetka zderzyła się z volkswagenem na Pabianickiej [ZDJĘCIA]

  ab, kos

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Karetka zderzyła się z volkswagenem na Pabianickiej [ZDJĘCIA]
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Jarosław Kosmatka

  Karetka łódzkiego pogotowia zderzyła się w środę po południu na ul. Pabianickiej z volkswagenem transporterem. W tym momencie zespół ratownictwa medycznego wiózł pacjenta z Nowych Sadów do szpitala im. Kopernika. Karetka nie jechała na sygnale.
  Sprawcą kolizji był kierowca karetki, który jadąc al. Jana Pawła II na skrzyżowaniu z ul. Pabianicką chciał skręcić w lewo, żeby móc dalej pojechać w kierunku szpitala. Jednak ze względu na remont w tym miejscu, kierowcy mogą z al. Jana Pawła II skręcić tylko w prawo w ul. Pabianicką. Podczas manewru w bok karetki uderzył volkswagen transporter.

  Na miejsce zdarzenia wysłano policję, straż pożarną i pogotowie. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Pacjenta z karetki do szpitala zabrał inny zespół ratowników, a kierowca pogotowia został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

  ZOBACZ: Wypadek karetki w centrum Łodzi. Zginęła pacjentka [ZDJĘCIA I FILM]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mandatem?

  ala (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 7

  podobno mandat 2 stowy i 6 pkt karnych. co to za mandat za narazenie zycia osob w karetce i na ulicy. Kretyn z tego kierowcy! IDIOTA! NIE POWINIEN JUZ NIGDY PROWADZIC AMBULANSU ZA COS TAKIEGO

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo