Karnety na Widzew są w sprzedaży. Karnety „cegiełki” dla kibiców

Czy kibice będą tak szczelnie wypełniać trybuny podczas meczów Widzewa w nadchodzącym sezonie?
Koszykarki Widzewa przygotowujące się do rozgrywek pierwszej ligi rozegrały dwa sparingi przed nowym sezonem.

Jaki informuje Biuro Prasowe MUKS Widzew, oba sparingi zostały przegrane, ale widzewianki toczyły wyrównaną walkę. Szczególnie cieszy wyrównane starcie z MKS Pruszków - jednym z kandydatów do pierwszego miejsca w lidze.

W zeszły piątek podopieczne trenera Piotra Niewiadomskiego podjęły MPKK Sokołów Podlaski i przegrały 62:65. To był pierwszy wspólny mecz całkiem nowej drużyny AZS Umed Widzewa. Od początku obie ekipy toczyły wyrównany pojedynek, chociaż w trzeciej kwarcie zarysowała się przewaga przyjezdnych. W ostatniej odsłonie spotkania to widzewianki podkręciły tempo i za sprawą celnego rzutu Wiktorii Stępień zbliżyły się do rywalek na jeden punkt (60:61). Ostatecznie górą były zawodniczki z Sokołowa.

AZS Umed Widzew Łódź - MPKK Sokołów Podlaski 62:65 (16:19, 15:16, 10:17, 21:13)

Punkty dla AZS Umed Widzew: Anna Kudelska 15, Wiktoria Stępień 14, Wiktoria Rzeźnik 13, Jagoda Bandoch 7, Wiktoria Zapart 4, Małgorzata Chojnacka 2, Julia Stuleblak 2, Dominika Szczygieł 2, Wiktoria Wolan 2, Eliza Miaśkiewicz 0.

We wczorajszym sparingu łodzianki mierzyły się z - być może - głównym faworytem do zwycięstwa w pierwszej lidze - MKS Pruszków. Mimo to zaprezentowały się bardzo dobrze, a kolejne mecze powinny tylko dodawać im doświadczenia i pewności siebie. Widzew zaczął spotkanie od mocnego uderzenia - po dwóch trójkach Wiktorii Stępień prowadził 6:0. Dobrze zaprezentowała się Natalia Gzinka, której zabrakło w pierwszym sparingu. Na uwagę zasługuje też Magda Rapucha, która zaraz po wejściu na parkiet trafiła zza linii 6,75 m i dzięki temu rzutowi Widzew wygrał pierwszą kwartę 19:17. W drugiej odsłonie pruszkowianki przejęły nieco inicjatywę i wyszły na prowadzenie, ale dzięki dobrej grze w obronie łodzianki nie pozwoliły odskoczyć rywalkom. Trzecia kwarta kończy się zwycięstwem widzewianek 14:13 i dopiero w czwartej MKS postawił kropkę nad i (w ostatnich czterech minutach, bo w 36 Widzew po rzutach wolnych Wiktorii Rzeźnik zmniejszył stratę do wyniku 60:61). Warto podkreślić, że trener Piotr Niewiadomski traktował sparingi czysto szkoleniowo i rotował całym dostępnym składem. Co więcej większość zawodniczek występujących w drużynie to wychowanki klubu.

AZS Umed Widzew Łódź - MKS Pruszków 66:72 (19:17, 19:23, 14:13, 14:19)

Punkty dla AZS Umed Widzew: Anna Kudelska 19, Wiktoria Stępień 14, Natalia Gzinka 9, Magda Rapucha 9, Jagoda Bandoch 4, Wiktoria Rzeźnik 4, Eliza Miaśkiewicz 2, Julia Stuleblak 2, Dominika Szczygieł 2, Małgorzata Chojnacka 0, Wiktoria Wolan 0.

Kolejny sparing AZS Umed Widzew rozegra na wyjeździe w środę 23 września z SMS PZKosz Łomianki.

W sprzedaży dostępne są już karnety na sezon 2020/21.

Wejściówki można kupić przez internet na stronie klubu www.widzewkosz.pl. W tym sezonie dostępne są cztery rodzaje abonamentów na mecze:
– Normalne – uprawniające do wejścia na mecze kibiców powyżej 18 roku życia. Cena to 100 zł
– Ulgowe – uprawniające do wejścia na mecze kibiców między 12 a 18 rokiem życia. Cena to 50 zł
– Dziecięce – uprawniające do wejścia na mecze najmłodszych kibiców poniżej 12 roku życia. Cena to 10 zł
– Dedykowane – karnety „cegiełki” dla kibiców, którzy chcą przekazać swoje prawo wejścia na mecze koszykarek innej osobie – najczęściej na cele charytatywne – lub wiedzą, że na mecze nie przyjdą i nie chcą zajmować miejsca innym osobom. Cena to 80 zł

W związku z ograniczeniem miejsce w hali spowodowanym pandemią, zakup karnetu jest gwarancją wejścia do hali i obejrzenia wszystkich spotkań widzewianek w pierwszej lidze - w rundzie zasadniczej i (miejmy nadzieję) fazie play-off.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani