Karolina to zuch dziewczyna

Dariusz Piekarczyk
Karolina to zuch dziewczyna Archiwum Pawła Pawełczyka
Znakomity występ zawodniczek i zawodników sekcji zapaśniczej oraz z sumą z ULKS 28 Włyń podczas rozegranych w Krotoszynie Młodzieżowych Mistrzostw Polski U 21, U 23 i Mistrzostw Polski Seniorów w Sumo.

Podopieczni trenera Pawła Pawełczyka aż sześciokrotnie stawali na podium . - Do historii sportu gminy Warta przeszedł występ Karoliny Marczak, która wywalczyła trzy złote medale - mówi trener ULKS 28 przy Szkole Podstawowej we Włyniu.- W całych mistrzostwach wygrała 15 pojedynków, a w żadnym z nich jej zwycięstwo nie było nawet przez chwilę zagrożone.W ubiegłym roku także była potrójną medalistką mistrzostw Polski, ale bez medalu złotego. Wywalczyła za to medal brązowy mistrzostw Europy. Moja podopieczna byłaby reprezentantką Polski na tegoroczne mistrzostwa Europy i świata, ale już wcześniej zapadła decyzja o przeniesieniu obu imprez na przyszły rok.
Znakomicie spisała się także Justyna Komza, która przywiozła dwa brązowe medale w kategoriach U 21 i U 23. Dawid Miśkiewicz dołożył brązowy medal w kategorii juniorów. Waldemar Marczak był piąty, a Łukasz Stelmaszak uplasował się na miejscu siódmym. ą

Lewandowski nominowany do piłkarza roku!