Kibice na meczu Pelikan Łowicz - RTS Widzew Łódź [ZDJĘCIA]

kos
Kibice na meczu Pelikan Łowicz - RTS Widzew Łódź Jarosław Kosmatka
RTS Widzew Łódź wygrał 4:1 z Pelikanem Łowicz. Mecz rozegrano w Łowiczu, gdzie kibicować swojej drużynie przyjechało bardzo wielu fanów z Łodzi. Widzewiacy już w sobotę spotkają się na własnym boisku z Polonią Warszawa. Zobaczcie galerię zdjęć z meczu Widzewa z Pelikanem Łowicz.

Relację minuta po minucie z meczu Widzewa z Pelikanem Łowicz możecie zobaczyć tutaj: Widzew Pelikan na żywo. Wynik meczu Widzew Łódź Pelikan Łowicz. Relacja z meczu pomiędzy Widzewem i Pelikanem