Kibice szpecą miasto. Wojna ŁKS - Widzew z wykorzystaniem farby

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Zaktualizowano 
Taki oto obrazek zarejestrowaliśmy na skrzyżowaniu Rzgowskiej i św. Wojciecha. Dariusz Kuczmera
Taki oto obrazek zarejestrowaliśmy na skrzyżowaniu Rzgowskiej i św. Wojciecha.

Napis jednego klubu został nie zamalowany, ale oblany niebieską farbą przez fanów drugiego naszego klubu.

Jak długo jeszcze kibice będą toczyć wojnę z wykorzystanie farb. Taki obrazek szpeci miasto, zwłaszcza że powstał przy samym wjeździe do Łodzi.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 30

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Proste

W karnecikach powinna być opłata z 500pln na usuwanie tego gówna to by kibice kiboli za jaja wieszali od "muralem"!

F
Fox

Zdanowska już się wysr.... ła na murawę Widzewa. Została wybrana a teraz Ch... z wami burakami.

k
kib

Dlaczego DŁ pokazuje tylko grafy Widzewa? ŁKS nie potrafi zrobić swoich, to leją farbą, olejem lub innymi świństwami...

Z
Zibi
2019-08-08T08:04:45 02:00, Ob:

Dopóki kibice widzewu będą przyjeżdżać do Łodzi tak będzie. Nawet objazd od strony Byczyny nie pomoże. A jak niebieska farbą to pewnie r.uch

2019-08-08T09:04:55 02:00, zibi:

Zaraz przyjdę do ciebie do mieszkania i walnę ci jakieś bazgroły na wszystkich ścianach. Zadowolony będziesz smarku? U siebie chuchasz i dmuchasz, a u kogoś można nasrać i zniszczyć, bo nie twoje, tak?!

I nie ty gówniarzu będziesz decydował, komu wolno, a komu nie wolno przyjeżdzać do Łodzi. Poza tym, jakbyś jeszcze nie wiedział, to kibiców Widzewa nie brak w samej Łodzi i jest ich dużo więcej od tych z ŁKS.

2019-08-08T10:54:55 02:00, Czerwone Farmazony:

Chyba się z ch.ujem na głowy pozamienialeś... Widzew ma tylu kibiców z Łodzi, że malować na Teofilów przyjeżdżają ze Zgierza albo Poddebic więc sklej jape i siedź dalej w swoim wyimaginowanym świecie. To, że Widzew jest 2x większy od Polesia nie znaczy, że Widzewa jest więcej w Łodzi paja.cu bo dla twojej wiadomości na Polesiu mieszka więcej ludzi a Na Starym Polesiu jest tylu fanatyków, że na pochodzie zbierają tyle osób co Widzew musiał zbierać na pochód z całych Bałut. ŚŻK

To cie fantazja gnoju ze Złotna poniosła. Nie chodzi o ogólną liczebność dzielnic, bo dobre 75 procent ludzi ma na kibicowanie wywalone. Chodzi o liczbę kibiców. A tutaj nawet ci rozsądniejsi biali dobrze wiedzą, ze w tym miescie jest ich zwyczajnie dużo mniej. Tylko takie obszczymurki próbują zaklinac rzeczywistość

E
Ed
2019-08-08T14:06:01 02:00, Gość:

jeżeli im wolno mazać po ścianach - to ja bede malował mazakami i sprayem po samochodach i robił rysy na lakierze- zobaczymy kto wygra

Wreszcie cie jakiś kierowca namierzy, sklepie ci ryj i tyle na swojej glupocie zyskasz

C
Cv
2019-08-08T13:20:51 02:00, rts:

taki to ŁKS kibic z polesia mieszKac w łodzi w kamienicy nie myć rąk z jednym zębem iść pod prąd 3500tys karnetów ex traklasa 1liga tylko 3_4 kolejki zapełnili 5tys a i jestem czesto przed waszymi meczami to tez widzę jakie rejestracje podojeżdżają ezg epa epi ela wytykać każdy może ale wy to Rodowicz będę nawet wasza kochanka Lech ma ekipę nie z poznania samego oj Piskorski wiesnioczki

2019-08-08T15:07:48 02:00, www:

Jest kołtun o IQ mrówki.Wpis cie zdradził wstydzewski durniu......

Faktycznie, trzeba było być doktorem, by odgadnąć, ze przedmowca jest Widzewiakiem. Ani w jedym slowie nie cieniowal sie, ze kibicuje ŁKS, a ten nagle odkrył Amerykę

G
Gość

KTO NIE MALUJE SAMOCHODÓW TEN Z WIDZEWA HEJ HEJ

X
XD

Wielka BYTOVIA

???

ŚŻK - Śpię, Żrę, Kopuluję?

G
Gość
2019-08-08T09:18:24 02:00, Gość:

Stadiony im pobudowali, bawi sie razem w klubach to czuja sie jakby to miasto bylo ich. Co tam syf, wazne aby na Zimocha glosowali.

2019-08-08T10:14:36 02:00, abc:

Im stadionów nie budowli. Stadiony budowane są dla normalnych kibiców. Ci biegający z farbą po ulicach stadionów nie potrzebują, bo robili to już wtedy, gdy stadionów nie było. Nowoczesne stadiony pomagają ucywilizować polską piłkę.

Yyyyyy Jak ucywilizować?

w
www
2019-08-08T13:20:51 02:00, rts:

taki to ŁKS kibic z polesia mieszKac w łodzi w kamienicy nie myć rąk z jednym zębem iść pod prąd 3500tys karnetów ex traklasa 1liga tylko 3_4 kolejki zapełnili 5tys a i jestem czesto przed waszymi meczami to tez widzę jakie rejestracje podojeżdżają ezg epa epi ela wytykać każdy może ale wy to Rodowicz będę nawet wasza kochanka Lech ma ekipę nie z poznania samego oj Piskorski wiesnioczki

Jest kołtun o IQ mrówki.Wpis cie zdradził wstydzewski durniu......

G
Gość
2019-08-08T09:18:24 02:00, Gość:

Stadiony im pobudowali, bawi sie razem w klubach to czuja sie jakby to miasto bylo ich. Co tam syf, wazne aby na Zimocha glosowali.

2019-08-08T10:14:36 02:00, abc:

Im stadionów nie budowli. Stadiony budowane są dla normalnych kibiców. Ci biegający z farbą po ulicach stadionów nie potrzebują, bo robili to już wtedy, gdy stadionów nie było. Nowoczesne stadiony pomagają ucywilizować polską piłkę.

ze co? Tryliony stadionów za tryliony w biednym mieście a stadionowe chuligaństwo, burdy, bijatyki jak były tak są a jest nawet gorzej. Więc co Ci ucywilizowały? Przeczytaj choć ten artykuł to masz tę cywilizację. Zbudować im kolejny stadion co nie?

G
Gość

jeżeli im wolno mazać po ścianach - to ja bede malował mazakami i sprayem po samochodach i robił rysy na lakierze- zobaczymy kto wygra

G
Gość

w arabii saudyjslkiej nie maluja po scianach- jak są tacy odważni to niech malują po samochodach- TCHÓRZE

G
Gość
2019-08-08T08:04:45 02:00, Ob:

Dopóki kibice widzewu będą przyjeżdżać do Łodzi tak będzie. Nawet objazd od strony Byczyny nie pomoże. A jak niebieska farbą to pewnie r.uch

2019-08-08T09:04:55 02:00, zibi:

Zaraz przyjdę do ciebie do mieszkania i walnę ci jakieś bazgroły na wszystkich ścianach. Zadowolony będziesz smarku? U siebie chuchasz i dmuchasz, a u kogoś można nasrać i zniszczyć, bo nie twoje, tak?!

I nie ty gówniarzu będziesz decydował, komu wolno, a komu nie wolno przyjeżdzać do Łodzi. Poza tym, jakbyś jeszcze nie wiedział, to kibiców Widzewa nie brak w samej Łodzi i jest ich dużo więcej od tych z ŁKS.

2019-08-08T09:18:11 02:00, Gość:

tylko się chowają po bramach, albo akurat są w kiblu, jak się idzie ulicą...

2019-08-08T10:17:25 02:00, puky:

niedawno schowali się w bramach na Limanowskiego po czym kilku miejscowych z wrażenia zemdlało

Gdzie masz flagi czerwony farmazoniarzu?A mdleli to ostatnio na Teo wasi net hools,hahaha.

Dodaj ogłoszenie