Kibice w Bełchatowie bili brawo siatkarzom PGE Skry Bełchatów

Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie odnieśli siatkarze PGE Skry Bełchatów. Podopieczni trenera Joela Banksa pewnie pokonali beniaminka Plus Ligi BBTS Bielsko-Biała.

Wygrana bełchatowian w żadnym secie nie była zagrożona. Jedynie w pierwszym secie zaistniała pewna niepewność, gdy po zdobyciu prowadzenia 14:9 gospodarze pozwolili się prawie dogonić - 20:18. Końcówka należała do bełchatowian. Takich emocji nie było w pozostałych setach, wyższość drużyny z Bełchatowa w każdym elemencie nie podlegała dyskusji.

W niedzielę o 20.30 siatkarze PGE Skry zagrają w Nysie ze Stalą..

W 4. kolejce PlusLigi w sobotę 15 października o godz. 14:45 PGE Skra Bełchatów zagra we własnej hali z Treflem Gdańsk. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie - można je kupować przez stronę https://bilety.skra.pl/.

Od czwartku 6 października wejściówki będzie też można kupować w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 15:00 - 18:00).

PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)
PGE Skra: Mateusz Bieniek 13, Aleksandar Atanasijević 11, Dick Kooy 13, Karol Kłos 6, Grzegorz Łomacz, Filippo Lanza 9, Kacper Piechocki (l) oraz Wiktor Musiał. Trener: Joel Banks.