Kierowca pobił niepełnosprawne dziecko?

  Kierowca pobił niepełnosprawne dziecko?

  mar

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Kierowca pobił niepełnosprawne dziecko?
  Prokuratura Rejonowa Łódź–Śródmieście wszczęła dochodzenie w sprawie pobicia niepełnosprawnego dziecka przez kierowcę samochodu przewożącego osoby niepełnosprawne.
  Kierowca pobił niepełnosprawne dziecko?
  24 czerwca ok. godz. 17 fiat ducato przewożący osoby niepełnosprawne zatrzymał się przed budynkiem przy ul. Więckowskiego 6 w Łodzi. Przechodzący obok mężczyzna zauważył jak kierowca samochodu uderzył w głowę chłopca siedzącego na tylnym fotelu. Uderzenie było tak silne, że dziecko przewróciło się na sąsiednie siedzenie. Z zeznań świadka wynika, że gdy kierowca zauważył, że jest obserwowany, zaprzestał dalszego bicia.

  Mężczyzna natychmiast zawiadomił o całym zdarzeniu policji. Przybyli na miejsce policjanci przekazali chłopca pod opiekę matki. Pozostałe dzieci podróżujące tym samochodem również odebrali rodzice.

  W sprawie pobicia 9-latka zostało wszczęte dochodzenie. Prokuratura poszukuje ewentualnych innych świadków tego zdarzenia.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  niepełnosprawne dziecko?PO POLSKU TO DWA POWODY DO RAd0ĆŚĆI

  777 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 26 / 14

  I MOżlivOŚĆ ODREAgOWAnIA.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo