Kilometrowe korki na trasie z Piotrkowa do Sulejowa

  Kilometrowe korki na trasie z Piotrkowa do Sulejowa

  Karolina Wojna

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Około godziny stali w korku kierowcy, którzy chcieli w piątek po południu dojechać z Piotrkowa do Sulejowa. Korek ciągnął się 4 km. W drugą stronę było nieco lepiej.
  Przez remont mostu na Pilicy korek z Piotrkowa do Sulejowa sięga kilku kilometrów.

  Przez remont mostu na Pilicy korek z Piotrkowa do Sulejowa sięga kilku kilometrów.

  - Jadący od strony Kielc czekają trzy zmiany, to jest ok. 40 minut. Korek ma 1,5 km. Lepiej jest od Radomia, bo czeka się ok. 20 minut - mówił w piątek przed godz. 16 Przemysław Mindt, kierownik robót z ramienia firmy Skanska na remontowanym moście na Pilicy w Sulejowie.

  To właśnie z tego powodu kierowcy muszą od środy stać w kilometrowych korkach.

  CZYTAJ TAKŻE:
  Remont mostu w Sulejowie. Prace potrwają do końca listopada

  Prace rozpoczęto o świcie 3 lipca, a już wieczorem, w Przygłowie, dokąd sięgała kolejka oczekujących na przejazd, doszło do karambolu. 20-letni kierujący passatem zaczął zawracać i doprowadził do zderzenia z karetką pogotowia, a potem uderzył w ciężarowe volvo z naczepą. Czterech pasażerów ambulansu zostało rannych.


  Remont mostu na Pilicy w Sulejowie potrwa do końca listopada. Niestety, wbrew oczekiwaniom władz gminy, przez remontowany most mogą jeździć tiry, które dodatkowo blokują trasę.

  Na czas prowadzenia inwestycji, ruchem - w godz. 6-20 przez cały tydzień - kieruje człowiek. W nocy zastępuje go sygnalizacja.

  Odcinek przeznaczony do remontu ma około 120 metrów długości. Inwestycja obejmuje m.in. modernizację i wymianę nawierzchni, izolacji i podparć łożysk. W piątek robotnicy sfrezowali asfalt i zdemontowali krawężniki. Koszt inwestycji to 2,8 mln zł.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo