4/7 Zamknij

Także w sobotę rozpoczyna działalność kino Charlie. Czynne będą trzy największe sale: Studyjna (duża), Kameralna (średnia) i Audiowizualna. Pierwszy

Fot.Szymczak Krzysztof / Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Także w sobotę rozpoczyna działalność kino Charlie. Czynne będą trzy największe sale: Studyjna (duża), Kameralna (średnia) i Audiowizualna. Pierwszy seans o godz. 14 - będzie to dramat „Matthias i Maxime” w reżyserii Xaviera Dolana.

- Kino będzie czynne już od godziny 13, by spokojnie przejść wszystkie procedury - wyjaśnia Sławomir Fijałkowski, właściciel kina. - Jesteśmy w pełni zabezpieczeni i przygotowani na spełnienie wszystkich wymogów, łącznie z mierzeniem temperatury gościom. Wszystkie fotele i wykładziny zostały wyprane, kino jest zdezynfekowane i będzie dezynfekowane po każdym seansie. Zaczynamy ostrożnie, z duszą na ramieniu, ale i pełni nadziei. Utrzymujemy się wyłącznie z biletów, trudno nam już przetrwać. Nasi widzowie sygnalizują, że chcą wracać, mają zaświadczenia o tym, że są zdrowi. Cieszymy się i czekamy na nich. Zaczynamy od dziewięciu seansów, ceny biletów się nie zmieniły. Mamy też nadal swoją wirtualną salę na portalu mojeekino.pl. A prawdopodobnie za dwa tygodnie, na placu przy Galerii Zgierskiej, zaprosimy widzów do kina samochodowego.

>>>>Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy