W najbliższy wtorek w Sukcesji rozpocznie się cykl bezpłatnych zajęć dedykowanych kobietom. „Kobieca Strona Łodzi” to propozycja dla pań, które są zainteresowane tematyką zdrowia, psychologii oraz samorozwoju.

Uczestniczki warsztatów będą spotykać się w Sukcesji dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. 9 maja cykl spotkań zainauguruje wykład „Cytologia – Twoje zdrowie”, który rozpocznie się o godzinie 15. Podczas spotkania specjaliści z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki opowiedzą o tym, jak ważne są regularne badania oraz poruszą temat raka szyjki macicy. Tego samego dnia, o godz. 16.30, uczestniczki warsztatów porozmawiają o modzie. Podczas zajęć pt. „Shopping w Sukcesji, czyli babskie pogaduchy w języku angielskim” panie będą miały okazję szlifować komunikację w języku obcym.

Zobacz:"Bezpieczna Kobieta". Jak bronić się przed napastnikiem?

Natomiast w najbliższy czwartek, również o godz. 15, uczestniczki warsztatów spotkają się z dietetyczką Magdaleną Markowską, która opowie, jak schudnąć wiosną i latem, jedząc zdrowo, ale także smacznie. Panie od razu sprawdzą swoją wiedzę w praktyce i przygotują pyszne koktajle. Na godz. 16.30 zaplanowano kolejne spotkanie modowe. Łódzka stylistka Stefania Lazar odpowie na pytania dotyczące aktualnych i przyszłych trendów.

W następnym tygodniu (wtorek, 16 maja) o godz. 15 odbędzie się kolejne spotkanie ze specjalistami z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Tym razem kobiety uczestniczące w zajęciach dowiedzą się, jak prawidłowo przeprowadzić samobadanie piersi. Natomiast o godz. 16:30 odbędą się następne lingwistyczne warsztaty, tym razem pod hasłem „Understanding calories”.

Czytaj:Chroń skórę przed słońcem! Zacznij już w maju

Na czwartek (18 maja), na godz. 15, zaplanowano spotkanie z coachem Agnieszką Piasecką, która opowie o wyznaczaniu celów życiowych oraz sposobie ich realizacji. Tego samego dnia w tajniki skutecznych wystąpień publicznych wprowadzi kobiety dziennikarka Beata Sakowska. Zajęcia odbędą się pod hasłem „PR dla kobiet. Sztuka komunikacji we współczesnym świecie”.

Uczestniczki warsztatów będą mogły poczęstować się bezpłatną kawą serwowaną przez restaurację Vapiano, natomiast ich dziećmi zaopiekuje się profesjonalna niania. Zainteresowane panie mogą dołączyć do grupy warsztatowej KOBIECA STRONA ŁODZI wysyłając maila na adres: warsztaty@lamagnecja.pl lub zatelefonować pod numer 536 018 400.