W czwartek w Pałacu Poznańskiego w Łodzi wręczymy nagrody laureatkom plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2016.

Wszystko już wiadomo, pozostało tylko wręczenie statuetek i dyplomów. Już jutro w Pałacu Poznańskiego odbędzie się uroczysta gala, podsumowująca plebiscyt, w którym udział wzięło 80 wyjątkowych kobiet z województwa łódzkiego. Panie rywalizowały w dwóch kategoriach: działalność biznesowa oraz społeczno-kulturalno-oświatowa. Kobiety z miejsc 1 - 3 otrzymają statuetki: złotą, srebrną i brązową różę oraz tytuł. Pozostałe panie z pierwszej dziesiątki dostaną dyplomy.

Zobacz też: Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2016 – znamy wyniki!

W kategorii biznesowej wygrała Katarzyna Kośmider, właścicielka restauracji z powiatu łowickiego. Drugie miejsce zajęła Wiesława Kołek, prezes łódzkiego Centralu, a trzecie Marta Gaś, restauratorka z powiatu skierniewickiego. W drugiej kategorii najlepsza okazała się Renata Tatara, dyrektorka II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu, która wyprzedziła Magdalenę Geniusz-Starostkę, nauczycielkę z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku. Trzecie miejsce zajęła Beata Trochonowicz, pedagog i działaczka z powiatu skierniewickiego.

Podczas gali będzie można posłuchać koncertu łódzkich muzyków, a po koncercie odbędzie się bankiet.

Czytaj: Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego. Gala finałowa w Pałacu Poznańskiego [ZDJĘCIA]

Patronami honorowymi plebiscytu są: Zbigniew Rau, wojewoda łódzki oraz Witold Stępień, marszałek naszego województwa, zaś partnerem Łódzkie Promuje. Partnerami gali finałowej są natomiast Muzeum Miasta Łodzi, Lumargo Moda&Uroda oraz O’Herbal. Lumargo łączy ze sobą dwa ważne aspekty życia kobiety: Modę i Urodę. Połączenie butiku z modą włoską oraz salonu fryzjerskiego i kosmetycznego znajdziecie przy ul. Piotrkowskiej 27. O’Herbal - firma Elfa Pharm Sp. z o.o. producent kosmetyków O’Herbal, serii nowoczesnych szamponów i odżywek do włosów zawierających naturalne składniki i wysokie dawki aktywnych komponentów.