Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2016 – znamy wyniki!

Alicja Zboińska
Alicja Zboińska
80 pań bierze udział w tegorocznej edycji plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego, który organizowany jest przez redakcje Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego oraz Naszego Miasta. To trzecia edycja plebiscytu, w którym chcemy nagrodzić i uhonorować aktywne i niezwykłe mieszkanki naszego województwa, panie, których działania mają istotny wpływ na rozwój i promocję naszego województwa.

WYNIKI GŁOSOWANIA W KATEGORII DZIAŁALNOŚĆ BIZNESOWA

WYNIKI GŁOSOWANIA W KATEGORII SPOŁECZNO-KULTURALNO-OŚWIATOWEJ

Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2016 – znamy wyniki!

Plebiscyt rozgrywany jest w dwóch kategoriach, gdyż przedsiębiorczość to nie tylko działalność biznesowa, ale także wysiłki podejmowane w innych sferach życia. Przedsiębiorcze mogą być więc panie, które są aktywne w sferze społecznej, oświatowej, kulturalnej, a także sportowej czy naukowej. Plebiscyt jest więc rozgrywany w dwóch kategoriach: kobieta przedsiębiorcza - działalność biznesowa oraz kobieta przedsiębiorcza - działalność społeczna/kulturalna/oświatowa.

Głosować można na dwa sposoby: za pomocą aplikacji Facebook a także wysyłając sms premium. Jeden głos oddany za pośrednictwem Facebooka to 5 punktów, dziennie można oddać jeden głos na każdą z kandydatek. Jeden sms premium to natomiast 10 punktów, a tym sposobem można oddać dziennie dowolną liczbę głosów. Głosowanie rozpoczyna się w piątek 10 marca (o godz. 9) i potrwa do 31 marca (do godz. 23.59.).

Początek głosowania nie oznacza, że lista kandydatek do tytułu jest już zamknięta. Nadal przyjmujemy zgłoszenia, a ostateczny termin upływa 21 marca. Im wcześniej jednak kandydatka zostanie zgłoszona, tym więcej nasi czytelnicy i internauci będą mieli czasu na oddanie na nią swoich głosów. Wszelkie informacje na temat tego, jak należy zgłosić kandydatkę można uzyskać pod numerem telefonu 42 665-93-56.

W każdej plebiscytowej kategorii wyłonionych zostanie 10 finalistek. Będą to panie, które zdobędą najwięcej głosów. Trzy spośród z nich z najlepszymi wynikami, oprócz tytułu Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2016 otrzymają także statuetki, odpowiednio: złotą, srebrną i brązową różę. Tegoroczną nowością jest wprowadzenie rankingu powiatowego. Przyznany zostanie bowiem tytuł „Kobieta Przedsiębiorcza Powiatu”, a otrzyma go w każdym powiecie ta kandydatka, która niezależnie od kategorii uzyska największą ilość głosów.

Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala. Zaprosimy na nią wszystkie uczestniczki akcji. Podsumowanie plebiscytu oraz prezentacja sylwetek nagrodzonych pań znajdzie się też w specjalnym dodatku do Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego oraz Naszego Miasta.

Wysokie ceny gazu. Gazprom szantażuje Europę.

Wideo

Dodaj ogłoszenie