Koleją w Łódzkie. Wycieczka do Spały

  Koleją w Łódzkie. Wycieczka do Spały

  Marcin Bereszczyński

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Koleją w Łódzkie. Wycieczka do Spały

  ©Jakub Pokora/Archiwum Dziennika Łódzkiego

  Spalski Park Krajobrazowy będzie celem kolejnej wycieczki z cyklu "Koleją w Łódzkie".
  Koleją w Łódzkie. Wycieczka do Spały

  ©Jakub Pokora/Archiwum Dziennika Łódzkiego

  Odjazd pociągu z Łodzi Kaliskiej w sobotę o godz. 9.30. Powrót zaplanowano na godz. 17.30. Bezpłatne zaproszenia upoważniające do uczestnictwa w wyciecze pieszej można odbierać w środę i czwartek od godz. 16.00 w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Piotrkowskiej 87.

  Spalski Park Krajobrazowy to pozostałości Puszczy Pilickiej. Jedną z atrakcji będzie rezerwat "Spała", słynący ze "szczudłowatych" sosen. Zaplanowano także wypoczynek nad Pilicą w pobliżu Spały. Należy pamiętać, aby na wycieczkę wziąć własny prowiant, wodę i koc piknikowy oraz przygotować odpowiednie obuwie.

  W miejscach biwakowych na uczestników czekać będą rozpalone ogniska lub grille. Trasa pieszej wycieczki liczyć będzie około 20 km.

  Organizatorem akcji "Koleją w Łódzkie" jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Projekt dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Akcji patronuje "Dziennik Łódzki".

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo