Kolizja na Piłsudskiego. Skoda na torowisku [ZDJĘCIA]

  Kolizja na Piłsudskiego. Skoda na torowisku [ZDJĘCIA]

  mar, kos

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Kolizja 3 samochodów na Piłsudskiego
  1/8
  przejdź do galerii

  Kolizja 3 samochodów na Piłsudskiego ©Jarosław Kosmatka

  Trzy samochody uczestniczyły we wtorek wieczorem w kolizji na al. Piłsudskiego w Łodzi na wysokości C.H. Tulipan. Jeden z pojazdów wjechał na torowisko i na blisko dwie godziny zablokował ruch tramwajów na Piłsudskiego.
  Ok. godz. 21:20 spod centrum handlowego "Tulipan" wyjeżdżały na al. Piłsudskiego dwa samochody renault: clio i megane. Prawdopodobnie jeden z samochodów nie ustąpił pierwszeństwa i zajechał drogę jadącej w kierunku centrum skodzie. Kierowca skody, chcąc uniknąć zderzenia odbił w lewo i wpadł na torowisko. Samochód utknął na torach i zablokował ruch tramwajów.

  Tymczasem wyjeżdżające spod centrum dwa samochody renault niegroźnie zderzyły się między sobą. Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie został poszkodowany.

  Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

  Ruch tramwajów na al. Piłsudskiego w kierunku ul. Kopcińskiego został zablokowany na blisko dwie godziny. Tramwaje linii 8, 9 i 10 jeździły objazdem. Ruch tramwajowy przywrócono dopiero po godz. 23.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo