Kończą remonty ulic Sianokosy i Okręglik. Utrudnienia na al....

  Kończą remonty ulic Sianokosy i Okręglik. Utrudnienia na al. Kościuszki

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Oprócz remontów, zapowiadanych przez drogowców z wyprzedzeniem, od piątku utrudnienia w ruchu powoduje też zawężenie skrzyżowania Kościuszki i Struga. Związane jest ono z awarią wodociągową, która zostanie usunięta dopiero w przyszłym tygodniu.
  Kończą remonty ulic Sianokosy i Okręglik. Utrudnienia na al. Kościuszki

  ©Dariusz Gdesz/Polskapresse

  W piątek Zakład Wodociągów i Kanalizacji określał termin prac na dziesięć dni. Do tego czasu wschodnia część alei Kościuszki pozostanie zawężona w rejonie skrzyżowania z ulicą Struga.

  CZYTAJ: Utrudnienia na skrzyżowaniu Kościuszki i Struga. Naprawiają wodociąg

  Na pocieszenie, drogowcy kończą powoli remont ulic Sianokosy i Okręglik, który trwa od 11 czerwca. Wówczas wyłączono z ruchu ulicę Okręglik na odcinku Okulickiego - Sianokosy, co znacznie utrudniało przejazd między Zgierską a Szczecińską. Remont ma potrwać do końca miesiąca. Pod koniec ubiegłego tygodnia prowadzono już prace wykończeniowe nawierzchni i układano chodnik wzdłuż ulicy Okręglik.

  Natomiast zakończył się już remont ulicy Telefonicznej między Janosika a Weselną. Dlatego w nocy z poniedziałku na wtorek zmienią się trasy nocnych autobusów linii N4 i N7. Pierwsza z nich będzie kursować bez zmian z Nowosolnej do skrzyżowania Pomorska - Krokusowa. Potem N4 pojedzie: Krokusową, Pszczyńską, Janosika, Telefoniczną, Palki i wróci na stałą trasę.

  Z kolei trasa linii N7 (z Maratońskiej) zmieni się za skrzyżowaniem Janosika - Telefoniczna. Potem autobusy pojadą Telefoniczną do zajezdni MPK.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo