KONKURS: Wygraj wyjazd na 9-dniowy obóz Realu Madryt!

mar
Fundacja Realu Madryt
Campy Fundacji Realu Madryt to cykl obozów sportowo-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat oferujących uczestnikom treningi piłkarskie pod okiem trenerów Fundacji Realu Madryt oraz naukę języka hiszpańskiego. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie na 9-dniowy obóz w Tworzyjankach.

W 9-dniowym obozie Fundacji Realu Madryt mogą wziąć udział chłopcy i dziewczyny w wieku od 7 do 17 lat. Każdego dnia zajęć uczestnicy obozów wezmą udział w dwóch półtoragodzinnych treningach prowadzonych przez trenerów z Fundacji Realu Madryt i specjalnie przeszkolonych polskich trenerów. Również każdego dnia zajęć będą dwa półtoragodzinne bloki nauki języka hiszpańskiego, prowadzonej przez lektorów Instytutu Cervantesa.

Wszyscy uczestnicy campów Fundacji Realu Madryt otrzymają kompletny strój do treningu - koszulki, spodenki i getry. Przez cały czas trwania obozu uczestnicy mają zapewnione noclegi i pełne wyżywienie.

Aby zgłosić się do Plebiscytu należy wysłać na adres: konkurs@dzienniklodzki.pl w terminie do 12 lipca 2012 do godz. 14.00:

 • autorskie zdjęcie młodego piłkarza (nie większe niż 5mb)
 • imię i nazwisko osoby na zdjęciu oraz jej wiek
 • imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz numer telefonu kontaktowego.
 • skan lub zdjęcie pisemnego oświadczenia opiekuna o treści:

  Oświadczam, że jest mi wiadome, że mój syn/moja córka, ________[imię i nazwisko dziecka]______ zgłasza się do udziału w Plebiscycie pod nazwą "Mały piłkarz" organizowanym przez Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka oraz Fundację Rozwoju Edukacji i Sporty, w którym nagrodą główną jest 9-dniowy wyjazd na obóz sportowy Fundacji Real Madryt.

  Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację załączonego zdjęcia mojego dziecka, jego imienia i nazwiska na łamach "Dziennika Łódzkiego" oraz na stronie internetowej www.dzienniklodzki.pl w związku z Plebiscytem.

  W przypadku wygrania przez w/w uczestnika Plebiscytu wyrażam zgodę na jej/jego wyjazd na obóz sportowy do miejscowości Tworzyjanki w terminie od 20 do 28 lipca 2012 roku. Zobowiązuję się jednocześnie do przesłania skanu dokumentu tożsamości opiekuna (paszport lub dowód osobisty) oraz zgody opiekuna na wyjazd uczestnika, najpóźniej do dnia 19 lipca br.
  __________________________________
  Data i podpis Opiekuna

Wideo

Materiał oryginalny: KONKURS: Wygraj wyjazd na 9-dniowy obóz Realu Madryt! - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie