W Słoku koło Bełchatowa zakończyło się Forum Promocji Województwa Łódzkiego. Rozstrzygnięto konkurs „Złota Grusza”

Gospodarstwo Agroturystyczne Anna Bednarczyk „Zakościele” zdobyło główną nagrodę w konkursie „Złota Grusza”, który był zwieńczeniem tegorocznego Forum Promocji Województwa Łódzkiego odbywającego się w ośrodku Słok koło Bełchatowa.

- Ta nagroda jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale to również ogromny zastrzyk energii do dalszego działania - mówi Anna Bednarczyk, właścicielka gospodarstwa.

- Zawsze kochałam wieś, naturę i ptaki. Wielu ludzi pytało o noclegi w okolicy, dlatego wpadłam na pomysł budowy domków drewnianych i kawiarenki w Zakościelu. Jeżeli wkładamy serce w to co robimy i słuchamy ludzi, to w końcu muszą przyjść efekty.

Podczas tegorocznego konkursu gospodarstwa były oceniane w czterech kategoriach. W kategorii z przygodą (specjalizacja gospodarstwa w kierunku turystyki aktywnej) zwyciężyło Gospodarstwo Agroturystyczne „Gościniec nad Prosną”. Z kolei w kategorii w siodle (specjalizacja w kierunku hodowli koni) pierwsze miejsce zajęło Gospodarstwo Agroturstyczne „Stajnia u kowala”. W trzeciej z kategorii ze smakiem, w której nagrodzono za promowanie lokalnej kuchni, wygrało gospodarstwo „Karma na wsi”. Za wyjątkowy wygląd obiektu w kategorii z klimatem nagrodzono Gospodarstwo Agroturystyczne „Kurza Stopa”.

Drugiego dnia forum nie zabrakło też ciekawych spotkań i wykładów. Uczestnicy mogli posłuchać m.in. o „czwartej rewolucji przemysłowej w turystyce i marketingu” lub o tym jak budować silną markę regionu poprzez kulinaria i produkty lokalne. Specjaliści od promocji opowiedzieli też o nowinkach technicznych, które pomagają budować więzi z turystą i mieszkańcem.

Forum Promocji Województwa Łódzkiego to impreza, której celem jest wymiana doświadczeń w zakresie nowoczesnej promocji miast i regionów.

Wikingowie s05e01| Wikingowie sezon 5 online|Wikingowie 5 |Wikingowie 5 CDA|Wikingowie Zalukaj

BELFER s02e06 BELFER ONLINE BELFER 2 ODCINEK 6 CDA BELFER 2 ODCINEK 6 GDZIE OGLĄDAĆ ONLINE ZA DARMO

Riverdale s02e07| Riverdale 2 online|Riverdale 2 odcinek 7|Riverdale CDA|Riverdale Zalukaj

DIAGNOZA STRESZCZENIE. DIAGNOZA ODC. 13 STRESZCZENIE. DIAGNOZA STRESZCZENIE ODCINKÓW DIAGNOZA S01E13

Życzenia bożonarodzeniowe. Życzenia SMS na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Najlepsze życzenia świąteczne

TOTEM CDA TOTEM ONLINE TOTEM ZALUKAJ TOTEM ZWIASTUN TOTEM POPEK, SOBOTA, MATHEO KLIP DO FILMU