3 1 połowa

GKS Bełchatów

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Korona Kielce pokonuje GKS Bełchatów 3:0! Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a strzelili je Marcin Szpakowski, Jacek Kiełb i Jacek Podgórski

• Marcel Zapytowski łapie piłkę po niedokładnym zagraniu Patryka Winsztala.

• Patryk Winsztal zmienia Mikołaja Grzelaka.

• Emile Thiakane podaje nie w tempo do Jacka Kiełba. Grę od bramki wznawia Daniel Niżnik.

• Waldemar Gancarczyk z żółtą kartką.

• ... i Adrian Bielka zastępuje Dawida Lisowskiego.

• ... Rafał Kobryń zmienia Grzegorza Szymusika...

• Emile Thiakane wchodzi za Marcina Szpakowskiego...

• Jakub Łukowski uderza w mur z rzutu wolnego.

• Zvonimir Petrović zastępuje Marko Pervana.

• Jakub Rybus zastępuje Jacka Podgórskiego.

• Jacek Kiełb nie zdołał "zamknąć" akcji po podaniu Marcina Szpakowskiego. Piłkę łapie Daniel Niżnik.

• Druga połowa rozpoczęta!

• ... i za Valerijsa Sabalę na murawie jest już Jakub Bator.

• ... Marcin Ryszka wchodzi w miejsce Filipa Laskowskiego...

• ... Maciej Mas zmienia Dawida Flaszkę...

• Marcin Węglewski przeprowadza w przerwie aż 4 zmiany: Szymon Łapiński w miejsce Michała Pawlika

• Koniec pierwszej połowy. Korona pewnie prowadzi z GKS-em Bełchatów 3:0.

• GOL DLA KORONY! STRZELCEM JACEK PODGÓRSKI!!!

• Marko Pervan strzela wysoko nad bramką gości.

• Waldemar Gancarczyk chciał przelobować Marcela Zapytowskiego. Ten jednak nie dał się zaskoczyć.

• Marcel Zapytowski pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Dwie szybkie bramki uspokoiły mecz. Korona odmierza czas do końca pierwszej połowy.

• To powinna być trzecia bramka dla gospodarzy! Po podaniu Jakuba Łukowskiego Marko Pervan przegrał pojedynek sam na sam z Danielem Niżnikiem!

• Z kontrą wyszli "Brunatni". Nawet doszło do dośrodkowania w pole karne i gospodarze radzą sobie bez zarzutu.

• JACEK KIEŁB PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• GOL DLA KORONY! STRZELCEM MARCIN SZPAKOWSKI!!!

• Teraz uderzał Marcel Gąsior. Obok bramki gości.

• Uderzenie Marcina Szpakowskiego mija bramkę Daniela Niżnika w bezpiecznej odległości.

• Damian Kos gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie storn i rozpoczęcie spotkania!

• Rezerwowi Korony: Jakub Osobiński - Zvonimir Petrović, Emile Thiakane, Rafał Kobryń, Radosław Seweryś, Paweł Łysiak, Adrian Bielka, Jakub Rybus.

Rezerwowi GKS-u: Leonid Otczenaszenko - Marcin Ryszka, Szymon Łapiński, Bartosz Żurek, Jakub Bator, Maciej Mas, Patryk Winsztal.

• W listopadzie Korona Kielce pokonała GKS Bełchatów 1:0 po trafieniu Jacka Podgórskiego z rzutu karnego. Sobotni mecz poprowadzi sędzia Damian Kos.

• GKS Bełchatów nie poddaje się i cały czas walczy o utrzymanie. Aktualnie traci trzy “oczka” do przedostatniego w tabeli Zagłębia Sosnowiec i pięć do zajmującego 16. miejsca GKS-u Jastrzębie.

• Trener Dominik Nowak ma trudny początek pracy w Koronie Kielce. Zespół pod jego wodzą przegrał 5 z sześciu rozegranych spotkań, wygrał tylko z Zagłębiem Sosnowiec 1:0.

• Od 7 sierpnia 1999 roku GKS Bełchatów czeka na ligową wygraną w Kielcach. Pokonał wówczas Koronę aż 5:0. Okazja na triumf nadarza się już w sobotę. Początek meczu o godz. 17. Witamy w relacji LIVE!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Korona Kielce - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO ©Krzysztof Kapica

Korona Kielce - GKS Bełchatów ONLINE. Od 7 sierpnia 1999 roku GKS Bełchatów czeka na ligową wygraną w Kielcach. Pokonał wówczas Koronę aż 5:0. Okazja na triumf nadarza się już w sobotę. Po dłuższej przerwie spotkanie odbędzie się z publicznością. Mecz będzie mogło obejrzeć około 3700 kibiców.

Korona - GKS Bełchatów ONLINE

Trener Dominik Nowak ma trudny początek pracy w Koronie. Zespół pod jego wodzą przegrał 5 z sześciu rozegranych spotkań, wygrał tylko z Zagłębiem Sosnowiec 1:0. Szkoleniowiec chce, żeby zespół pod jego wodzą grał ofensywny futbol.
    – To bardzo trudne otwarcie wynikowe. Pięć porażek w sześciu meczach to są fakty i od tego jako trener nie uciekam. Wiem, jakie są aspiracje tego klubu. Jako szkoleniowiec podjąłem decyzję, że w spotkania do końca tego sezonu będą weryfikacja piłkarzy. Gdybym miał cofnąć czas, zrobiłbym to samo. Ostatnio nie mieliśmy czasu na spokojną pracę, bo graliśmy co trzy dni. Nie chcę jednak w ten sposób usprawiedliwiać porażek - powiedział trener Dominik Nowak.

W sobotę Korona zagra z ostatnim w tabeli GKS Bełchatów, który będzie mocno zdeterminowany, bo walczy jeszcze o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Celem jest tylko zwycięstwo, ale plany mogą pokrzyżować goście, którzy chwytają się brzytwy, by pozostać na drugim szczeblu rozgrywek. Drużyna trenera Marcina Węglewskiego traci trzy “oczka” do przedostatniego w tabeli Zagłębia Sosnowiec i cztery do zajmującego 16. miejsca GKS-u Jastrzębie. W najbliższą sobotę bełchatowian czeka więc niezwykle ważny mecz.

Pocieszeniem dla kielczan jest fakt, że na trybuny w końcu wracają kibice. – Proszę kibiców o wsparcie dla tego zespołu. On dopiero się buduje. Potrzebny jest wasz doping od samego początku. W każdym meczu musimy grać na sto procent. To jest nasz obowiązek. Obiecuję, że zespół wyjdzie, od pierwszej minuty będzie walczył, będzie starał się narzucić swój styl gry – zapewnił szkoleniowiec Korony.

Korona - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Spotkanie Korona - GKS Bełchatów w ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w sobotę, 15 maja o godz. 17:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.