Widzew gra dziś mecz wyjazdowy w Kielcach z miejscową Koroną. Korona Widzew na żywo. Wynik meczu Widzew Korona online. Choć to mecz o przysłowiową pietruszkę, każdy piłkarz powinien dać z siebie wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Na relację na żywo z meczu Korona Widzew zapraszamy od godziny 20.

Korona Widzew na żywo

Wynik meczu Korona Widzew 1:1

Kibice mogą oglądać mecz Widzewa bez wielkich emocji, ponieważ łodzianie w tym sezonie już nie mają szans na walkę o ekstraklasę. Na dodatek kilku piłkarzy nie zagra z powodu kartek i kontuzji. Szansę powinni otrzymać więc dublerzy.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Korona Widzew.
Godz. 19.24 Jedenastka Widzewa na mecz z Koroną: Kudrjavcevs – Stępiński, Grudniewski, Nowak, Becht – Tomczyk, Poczobut, Możdżeń, Hanousek, Samiec-Talar – Czubak. A to ci niespodzianka. Tomczyk w roli... skrzydłowego

Godz. 19.33 W trzech ostatnich meczach Widzew Łódź zdobył dwa punkty i strzelił jednego gola. Korona Kielce w tym samym czasie ugrała pięć punktów i zdobyła siedem bramek

Godz. 19.45 Trenerska giełda. Kto będzie trenerem Widzewa w nowym sezeonie? Oto pojawiająe się nazwiska: Łukasz Suma, Krzysztof Brede, Janusz Niedźwiedź, Artur Skowronek czy Adrian Stawski, Marek Gołębiowski. A może Leszek Ojrzyński, którego nie chciała zatrudnić Jagiellonia? Nowym dyrektorem sportowym może zostać Łukasz Masłowski, ale pojawia się też nazwisko Radosława Mroczkowskiego.

Godz. 19.55 Bilans meczów Widzew Łódź - Korona Kielce: Ogółem: 25 (8-8-9), bamki: 28-34
1 min Zaczynamy. Widzew na biało
5 min fatalny strzał Możdżenia

7 min źle podawał Hanousek, źle wrzuał piłkę Możdżeń

9 min Widzew powinien prowadzić. Po wrzute Poczobuta Czubak trafił w słupek
13 min po nieudanym wślizgu żółta kartka dla Sama Talara
15 min Czy Becht faulował rywala w polu karnym? Sędzie nie gwiżdże. Łukowski z 12 metrów posłał piłkę tuż obok słupka

19 min Pokazał się Hanousek, który minął rywala i dograł do Tomczyka. Ten uderzał zbyt lekko i trafił w obrońcę. Składny atak łodzian.

26 min

dobrze ustawiony Stępiński blokuje groźny strzał Pervana
29 min Szpakowski strzelił minimalnie obok słupka
30 min Korona atakuje. Łukowski obok słupka

34 min Bramkarz Korony broni strzał Tomczyka

39 min Uderzenie Podgórskiego nogami broni Kudrjavcevs. Dobra intrwencja
41 min Fatalny błąd Możdżenia, który podał do rywala, a Stępiński próbując naprawić sfaulował Kiełba w polu karnym. Jedenastka, wykorzystana przez Podgórskiego. 1:0.
45 min Koniec pierwszej połowy
46 min początek drugiej połowy. Widzew bez zmian w składzie
51 min mistrz marnowanych sytuaji znów się pokazał. Tomczyk przegrał pojedynk sam na sam z bramkarzem
58 min Tomczyk próbuj się rehabilitować. Teraz strzelił dobrze, ale Zapytowski obronił piłkę
65 min strzał Możdżenia z dystansu, ale nad poprzeczkę
71 min Caique za Możdżenia, Kmita za Samca-Talara
75 min Petrović lepszy od rozpędzonego Tomczyka
83 min więcej urazów niż grania
86 min Kmita okazał się jokeerem w talii. Po jego świetnym podaniiu Czubak zdołał wyrównać. 1:1
90 min żółtą kartkę ujrzał Becht. Nie wystąpi w następnym spotkaniu
90+2 min debiut Owczarka, który zmienia Bechta