MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koronawirus na maturach. Są już wyniki testów przeprowadzonych u wszystkich maturzystów ZS nr 1 w Wieluniu

Marcin Stadnicki
Marcin Stadnicki
Maturzyści i kadra Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu oraz ich rodziny zostali przebadani na obecność koronawirusa po tym, jak zakażenie potwierdzono u jednego z nauczycieli pracujących w komisjach. Jak informuje wieluński sanepid, wszystkie wyniki są ujemne. Dyrektor PSSE w Wieluniu Barbara Sułkowska podkreśla, że szkoła zdała egzamin z zastosowania środków bezpieczeństwa.CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE
Maturzyści i kadra Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu oraz ich rodziny zostali przebadani na obecność koronawirusa po tym, jak zakażenie potwierdzono u jednego z nauczycieli pracujących w komisjach. Jak informuje wieluński sanepid, wszystkie wyniki są ujemne. Dyrektor PSSE w Wieluniu Barbara Sułkowska podkreśla, że szkoła zdała egzamin z zastosowania środków bezpieczeństwa.CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE Zbigniew Rybczyński
Maturzyści i kadra Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu oraz ich rodziny zostali przebadani na obecność koronawirusa po tym, jak zakażenie potwierdzono u jednego z nauczycieli pracujących w komisjach. Jak informuje wieluński sanepid, wszystkie wyniki są ujemne. Dyrektor PSSE w Wieluniu Barbara Sułkowska podkreśla, że szkoła zdała egzamin z zastosowania środków bezpieczeństwa.

Koronawirus na maturach. Są już wyniki testów przeprowadzonych u wszystkich maturzystów ZS nr 1 w Wieluniu. Po tym, jak zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z nauczycieli pracujących w komisjach podczas tegorocznych matur w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu kwarantanną objęto maturzystów i nauczycieli, którzy mogli mieć kontakt z zarażonym.

CZYTAJ TEŻ: Wieluń. Koronawirus na maturze. Nauczyciele i maturzyści na kwarantannie, egzaminy pod znakiem zapytania

W piątek i sobotę wymazy do badań na koronawirusa pobrano łącznie od stu osób. To maturzyści, nauczyciele i ich rodziny. Pierwsze dobre wiadomości przyszły już wczoraj. Sanepid w Wieluniu otrzymał wyniki pierwszych 39 przebadanych osób. Wszystkie były ujemne.

CZYTAJ TEŻ: Koronawirus na maturach. Częśc maturzystów ma już wyniki testów

Wyniki kolejnej grupy przyszły dziś. Spośród równej setki przebadanych osób nikt nie zaraził się koronawirusem. Nie bez znaczenia jest tu przygotowanie placówki na matury w czasie pandemii i zapewnienie niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Myślę, że szkoła się bardzo dobrze przygotowała. Były zastosowane wszelkie środki ochrony osobistej, które obowiązują i mamy dobre informacje, że wszystkie wyniki są ujemne - mówi dyrektor wieluńskiego sanepidu Barbara Sułkowska.

od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki