Kradzież na budowie S8. Ochroniarz kradł paliwo z maszyn

  Kradzież na budowie S8. Ochroniarz kradł paliwo z maszyn

  Krzysztof Kaniecki

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Kradzież na budowie S8. Ochroniarz kradł paliwo z maszyn

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Kradzież na budowie S8. Złodziejem okazał się dozorca pilnujący ogrodzonego placu pod Sieradzem, na którym jedna z firm budowlanych składowała maszyny.
  Kradzież na budowie S8. Ochroniarz kradł paliwo z maszyn

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Operatorzy składowanego na placu sprzęt spostrzegli, że od kilku dni z baku ich maszyn ginie paliwo. Postanowili sprawdzić, co jest przyczyną.

  Jak podaje asp. Paweł Chojnowski, rzecznik sieradzkich policjantów, wieczorem podjechali niepostrzeżenie pod plac. Mieli nosa, bo akurat przy jednej z maszyn zauważyli światło latarki. Podeszli bliżej. Zobaczyli przykucniętego ochroniarza spuszczającego paliwo do pojemnika. Zaskoczony próbował tłumaczyć, że przed momentem... spłoszył złodzieja, który porzucił baniak z ropą.

  Kłamstwo szybko się wydało. Wezwani na miejsce policjanci w prywatnym samochodzie dozorcy znaleźli bowiem jeszcze jeden pojemnik z olejem napędowym. Złodziej zdążył spuścić 55 l paliwa wartego ponad 300 zł.

  51-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszy zarzut kradzieży mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolność.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pilnowal przed zlodziejami,ale pilnowal dla siebie !

  R.B. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 5

  To typowy przypadek mentalnosci w Polsce. Niby taki sprytny i poradny a jednak wpadl.Taki bedzie przy okazji jeszcze krzyczal,ze panstwo o niego nie dba i nie daje zyc z godnoscia. A czy on mial...rozwiń całość

  To typowy przypadek mentalnosci w Polsce. Niby taki sprytny i poradny a jednak wpadl.Taki bedzie przy okazji jeszcze krzyczal,ze panstwo o niego nie dba i nie daje zyc z godnoscia. A czy on mial godnosc ? Takich osobnikow w kraju nie brakuje. Jedni kradna setki tysiecy inni jak ten tylko paliwo. Jesli ten sposob myslenia pozostanie dalej,to mozna sobie wybic z glowy,ze panstwo kiedykolwiek bedzie zasobne i silne. Im wiecej bedzie takich wrednych postepowan,tym szybciej panstwo znajdzie sie na drodze bez wyjscia. I to bez wzgledu na przynaleznosc do Unii. !zwiń

  Polecamy

  Menadżer Roku 2018

  Menadżer Roku 2018

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny