Krajewska za Wiplera do PiS

  Krajewska za Wiplera do PiS

  Marcin Darda

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Ktoś jeszcze nie zna Ligii Krajewskiej? Jeśli tak, to przypomnę, że to ta posłanka PO, która dała się podpuścić Robertowi Mazurkowi z "Rzeczpospolitej".
  Marcin Darda

  Marcin Darda ©Grzegorz Gałasiński

  - Mam przed sobą program PiS, który obiecuje wielką modernizację Polski: 50 nowych mostów... - cytował Mazurek. - A 3 miliony mieszkań też dołoży? I jeszcze prezes obiecał, że urodzi się 200 tys. dzieci. Te wszystkie obietnice są na takim poziomie, że brakuje słów. To kpiny z ludzi - szydziła posłanka PO. Podpucha polegała na tym, że Mazurek de facto odczytał posłance program PO z 2007 r.

  Wszyscy Mazurka chwalą, a ja mam do niego żal. Mam żal, dlatego że wybrał do tej prowokacji w zasadzie nieznaną posłankę partii rządzącej, która dzięki temu stała się bardzo znaną. Co ja mówię znaną... To będzie kolejna prawdziwa celebrytka. Polityka i dyskurs publiczny tak nam ostatnio zdziadziały, że ludzie się już nie zastanawiają, dlaczego o kimś się mówi, dlaczego jest znany, a kojarzą tylko nazwisko.

  Dlatego jestem pełen obaw, że całe to gadanie, że "Krajewska powinna odejść z polityki", nic nie da, bo ta kobieta dzięki prowokacji redaktora Mazurka w kolejnych wyborach do Sejmu może dostać nie 4 tys. głosów, jak ostatnio, tylko na przykład 8 tys. Skoro posłanka, była nauczycielka, nie potrafi odróżnić programu własnej partii od programu jej największej konkurencji politycznej, to czy odróżni je zwykły wyborca?

  Dlatego mam żal do Roberta Mazurka o wylansowanie gwiazdy Krajewskiej. Gdyby zadał te pytania Julii Piterze czy Joannie Musze jest wielce prawdopodobne, że odpowiedzi byłyby podobne, a prowokacja nie mniej skuteczna, ale obie panie już przecież znamy.

  W poniedziałek z PiS odszedł Przemysław Wipler. Może Krajewska powinna przejść na jego miejsce do klubu PiS, skoro krytykuje Tuska tak mocno jak Kaczyński. A że o tym nie wie? Cóż, polityka zdziadziała.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Zdjęcie autora komentarza
  "Krajewska za Wiplera do PiS"

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 8

  Już Pani Poseł Ligia Krajewska dopilnuje, aby red. Robert Mazurek beknął przed sądem za tę ordynarną prowokację. Jak można dopuścić do takiej sytuacji? To jest wręcz zamach na Posła do Sejmu RP! A,...rozwiń całość

  Już Pani Poseł Ligia Krajewska dopilnuje, aby red. Robert Mazurek beknął przed sądem za tę ordynarną prowokację. Jak można dopuścić do takiej sytuacji? To jest wręcz zamach na Posła do Sejmu RP! A, że Pani Poseł dała ciała to fakt nie do podważenia.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo