Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa piosenkę o swoim tacie. Krzysztof Igor Krawczyk kręci w sobotę teledysk na ul. Piotrkowskiej

Anna Gronczewska
Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa piosenkę o swoim tacie. Słowa i muzykę napisał Marian Lichtman. W sobotę na ul. Piotrkowskiej będzie kręcony do niej teledysk.
Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa piosenkę o swoim tacie. Słowa i muzykę napisał Marian Lichtman. W sobotę na ul. Piotrkowskiej będzie kręcony do niej teledysk. Grzegorz Gałasiński
Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa piosenkę o swoim tacie. Słowa i muzykę napisał Marian Lichtman. W sobotę na ul. Piotrkowskiej będzie kręcony do niej teledysk.

Krzysztof Igor Krawczyk to syn zmarłego niedawno znanego piosenkarza. Teraz zaśpiewał piosenkę o tacie. Słowa napisał i muzykę skomponował Marian Lichtman, jeden z „Trubadurów”, przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. W sobotę na ul. Piotrkowskiej w Łodzi zostanie nakręcony do niej teledysk.

- Niemal każdy będzie mógł wziąć udział w nagraniu tego teledysku! - mówi tajemniczo Krzysztof Igor Krawczyk. - Cieszę się, że to nie jest cover, ale własna piosenką!

Marian Lichtman zapowiada, że napisał już dla Krzysztofa Juniora piosenkę o mamie. A będzie też piosenka poświęcona tym, którzy pomogli synowi Krzysztofa Krawczyka w trudnych chwila.

- Jeśli tylko jest czas to pracujemy z Krzysztofem, pomagam mu „ustawić” głos – dodaje Marian Lichtman. - Przyznam, że możliwości ma bardzo duże.

Przypomnijmy, że Krzysztof Igor Krawczyk miał 15 lat, gdy brał udział w wypadku samochodowym. Doznał ciężkich obrażeń, m.in. głowy. Auto prowadził jego ojciec. Syn jednak nie miał nigdy o to do ojca pretensji. Dziś jest na rencie chorobowej, boryka się z zaburzeniami neurologicznymi.

Krzysztof Igor Krawczyk wziął też udział w teledysku do nowej piosenki „Wixa”. wykonywanej przez Mariana Lichtmana. Jego premiera będzie miała miejsce w najbliższy piątek 24 sierpnia na Yotube. Na nagranie Krzysztof Igor Krawczyk przyszedł ze swoją przyjaciółką Kasią. Poznali się w Stowarzyszeniu Studio Integracji, które działa w łódzkim Domu Kultury. Prowadzi je znany piosenkarz Krzysztof Cwynar.

od 7 lat
Wideo

Dzień pamięci - ZBRODNIA KATYŃSKA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki