Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kto zostanie nominowany do tytułu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2020

Wojciech Dłubakowski
Wojciech Dłubakowski
Gala finałowa konkursu Menedżer Roku 2014
Gala finałowa konkursu Menedżer Roku 2014 Grzegorz Gałasiński
W przyszłym tygodniu znani będą nominowani do tytułu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2020 organizowanego przez Lożę Łódzką Business Centre Club i redakcję „Dziennika Łódzkiego”. Zgłoszone kandydatury są weryfikowane pod kątem spełniania przez nie warunków udziału w Konkursie. Nominowanych kandydatów poznamy po 10 maja.

Później, w III etapie, Kapituła Konkursu wyłoni laureatów. III etap potrwa od 11 maja do 1 czerwca. Rozstrzygnięcie Konkursu - ogłoszenie wyników i uroczyste przyznanie tytułów Menedżera Roku 2020 Nominowanym oraz Zwycięzcom i Wyróżnionym - odbędzie się na gali w czerwcu 2021 r.

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach:

  • Duża Firma (zatrudniająca od 250 pracowników)
  • Średnia Firma (zatrudniająca od 50-249 pracowników)
  • Mikro- i mała firma (zatrudniająca do 49 pracowników)

W dotychczasowych edycjach laureatem zostawał menedżer, który wykazał się największą skutecznością w zarządzaniu firmą, osiągnął dobre wyniki ekonomiczne i wykazywał wrażliwość na potrzeby społeczne, wspieranie lokalnych inicjatyw. W tej edycji Kapituła Konkursu będzie brała pod uwagę także skuteczność działań mających przeciwdziałać skutkom pandemii w 2020 r.

- Jak co roku oceniamy menadżerów za trzy ostatnie lata ich działalności. W tegorocznej edycji mamy jednak sytuację specyficzną. Rok 2020 trudno uznać za rok, który dawał jednakowe szanse wszystkim menadżerom - podkreśla Krzysztof T. Borkowski, kanclerz Loży Łódzkiej BCC. - Jednak wielu menadżerów potrafiło zwiększyć lub uruchomić produkcję towarów przydatnych w walce z pandemią.

O tym, kto zostanie laureatem konkursu, zadecyduje Kapituła na podstawie ankiet nadesłanych przez nominowanych przedsiębiorców. W skład Kapituły wchodzą: Prezydent Miasta Łodzi, Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego, Rektor UŁ, Rektor PŁ, Red. Naczelny „Dziennika Łódzkiego”, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Prezes Polska Press Łódź, Wiceprezes Polska Press Łódź, Kanclerz Loży Łódzkiej BCC i Dyrektor Loży Łódzkiej BCC.

Organizatorzy Konkursu:

Partnerzy Strategiczni:

Partnerzy Główni:

Partnerzy:

Partnerzy Gali:

Uczestnikami konkursu mogą zostać menedżerowie, którzy zarządzają firmą minimum trzy lata oraz:

  • w 2020 r. osiągnęli wyraźne sukcesy wobec ograniczeń i trudności w funkcjonowaniu firmy spowodowanych pandemią;
  • są cenieni przez swój zespół i lokalne środowisko biznesowe, działają w pełni etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji;
  • wykazują wrażliwość na potrzeby społeczne, prowadzą działalność charytatywną, wspierają lokalne inicjatywy, stosują w praktyce zasady Odpowiedzialnego Biznesu (CSR).
Więcej informacji o konkursie na stronie
od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki