Kup teraz samochód w AAA AUTO i zacznij spłacać go jesienią

Materiał informacyjny AAA Auto
Udostępnij:

W sieci centrów samochodów używanych AAA AUTO została przygotowana promocja, która pozwala klientom na zakup samochodu do końca maja i odroczenie spłaty kredytu na okres po wakacjach. Oprócz odroczenia płatności, kupno samochodu na kredyt jest również korzystne dzięki bardzo niskiemu RRSO i możliwości zakupu tylko za jedną piątą zaliczki. Przy wyborze niemalże z 3000 modeli zakup samochodu używanego w AAA AUTO jest więc bardzo łatwy i przystępny pod względem finansowym.

„Na użytek naszych klientów uzgodniliśmy z pożyczkodawcami odroczenie płatności do pięciu miesięcy. Dzięki temu można teraz kupić u nas samochód, a w kieszeni zostają pieniądze na wakacje. Samochód bowiem można zacząć spłacać do pięciu miesięcy od zakupu, czyli dopiero jesienią.“ - mówi Karolina Topolova, Dyrektor Generalna AURES Holdings, operatora międzynarodowej sieci autocentrów AAA AUTO.

Przykład:

  • Opel Astra
  • Rok produkcja 2018
  • Cena 41000 PLN, przedpłata 20% ( 8200 PLN)
  • Miesięczna rata 1 025,93 PLN
  • RRSO 6,87%

Kupując samochód można uzyskać bardzo niskie oprocentowanie, dzięki czemu RRSO kredytu to tylko 6,5%. Wraz z możliwością wpłaty zaliczki w wysokości tylko 0%, zakup samochodu jest bardzo przystępny z finansowego punktu widzenia i nie stanowi większego obciążenia dla budżetu domowego.

„Kupno samochodu jest łatwiejsze dzięki dłuższemu okresowi spłaty, co obniża wysokość rat do absolutnego minimum. Jest to całkowicie wolne od ryzyka, ponieważ w razie potrzeby pożyczkę można spłacić jednorazowo w dowolnym momencie” - dodaje Topolová.

AAA AUTO to największy w Europie Środkowej sprzedawca używanych samochodów z prawie trzydziestoletnią tradycją. W Polsce oferuje trzy tysiące samochodów w pięciu centrach samochodowych w Łodzi, Wrocławiu, Zabrzu, Katowicach, Krakowie i Piasecznie na południu Warszawy. W całej grupie AAA AUTO w 45 oddziałach sprzedaje do 80 000 samochodów rocznie w czterech krajach.

https://www.aaaauto.pl/lodz

Dodaj ogłoszenie