Kutno: Dwaj mężczyźni oskarżeni o pedofilię

  Kutno: Dwaj mężczyźni oskarżeni o pedofilię

  Michał Meksa

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zarzuty przestępstwa pedofilii przedstawiła dwóm mężczyznom kutnowska prokuratura. 57 i 50-latek mieli dopuścić się "prezentowania czynności seksualnych" dwóm dziewczynkom w wieku 6 i 8 lat. Prokuratura Rejonowa w Kutnie skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.
  Kutno: Dwaj mężczyźni oskarżeni o pedofilię

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Według informacji łódzkiej Prokuratury Okręgowej, do przestępstwa miało dojść między styczniem 2011 r. a październikiem 2012. Oskarżonym mężczyznom grozi kara do 12 lat więzienia.

  - Pokrzywdzonymi w tej sprawie są dwie siostry w wieku 6 i 8 lat - informuje Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi. - Obydwaj mężczyźni byli znajomymi rodziców dziewcząt. Niejednokrotnie matka pozostawiała córki pod opieką jednego z nich. Drugi oskarżony, także miał częsty kontakt z dziewczynkami.

  Psychiatrzy orzekli, że oskarżeni są poczytalni. Starszy z mężczyzn był już skazany za pedofilię na cztery lata więzienia. W tej chwili jest w trakcie jej odbywania.

  CZYTAJ TEŻ: Areszt dla 55-letniego mężczyzny podejrzanego o pedofilię

  WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo