1/4
Drużyna Grembacha Łódź potwierdziła swoją dominację w piłce...

Drużyna Grembacha Łódź potwierdziła swoją dominację w piłce nożnej plażowej. Po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł mistrza Polski. Gratulacje dla dziewcząt i twórcy sukcesów drużyny – Jarosława Jagielskiego.
CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNYM SLAJDZIE

2/4
XIII Mistrzostwa Polski kobiet w plażowej piłce nożnej...

XIII Mistrzostwa Polski kobiet w plażowej piłce nożnej odbyły się na plaży w Kołobrzegu. O medale rywalizowało osiem drużyn.
Najlepszą drużyną w Polsce został Grembach Łódź. Mistrz Polski z 2017, 2018 i teraz z 2019 roku w finale zmierzył się ze Spartą Daleszyce. Mecz był niesamowicie zacięty. Po trzech tercjach na tablicy wyników widniał remis 4:4. Ostatecznie zakończył się remisem 4:4. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dziewczęta strzelały karne i lepiej wykonywały je piłkarki Grembacha Łódź. Wygrały 3-2. Radości nie było końca.

3/4
Łodzianki zaprezentowały doskonałą formę także w półfinale,...

Łodzianki zaprezentowały doskonałą formę także w półfinale, w którym pokonały drużynę Gol Częstochowa. Wygrały 5:3, a pięknego gola na 2:1 ze swojej połowy z wolnego strzeliła Kinga Kurek.
Jak się później okazało, wszyscy obserwatorzy docenili umiejętności Kingi – została wybrana MVP turnieju.
Mistrz Polski Kobiet 2019 w beach soccerze, Lady Grembach Łódź. Trener: Jarosław Jagielski . Trener Przygotowania Fizycznego: Daniel Głowacki. Opieka medyczna: Dr Adam Kwapisz. Zawodniczki: Katarzyna Borowiec (kapitan), Kinga Kurek, Dagmara Suskiewicz, Kasia Pioruńska, Myroslava Vypasniak, Francesca Maiorca, Aida Xhaxho, Katarzyna Żak, Iza Pieprzowska, Patrycja Gruszka, Ela Buk, Magdalena Pacler, bramkarki: Anna Król, Agata Pacler.

4/4
Pomoc w przygotowaniu technicznym : Witek Ziober, Adam...

Pomoc w przygotowaniu technicznym : Witek Ziober, Adam Bogacz , Maciej Marciniak
Tytuł MVP mistrzostw otrzymała Kinga Kurek z Grembacha Łóź. Najlepszą bramkarką została wybrana Patrycja Zawłocka ze Sparty Daleszyce a najwięcej bramek strzeliła Justyna Wójcik z Gola Częstochowa.