Lato w Łodzi: propozycje na czwartek i piątek

  Lato w Łodzi: propozycje na czwartek i piątek

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Otwarty trening kuglarski odbywa się od godz. 17 do 19 w parku Staromiejskim.

  Otwarty trening kuglarski odbywa się od godz. 17 do 19 w parku Staromiejskim. ©Edu-Art

  Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży odbywają się w godz. 11 - 13 w Hali Sportowej przy ulicy ks. Skorupki 21. Wstęp wolny.
  Otwarty trening kuglarski odbywa się od godz. 17 do 19 w parku Staromiejskim.

  Otwarty trening kuglarski odbywa się od godz. 17 do 19 w parku Staromiejskim. ©Edu-Art

  Otwarty trening siatkonogi zaplanowano o godz. 18 na orliku przy Stawach Jana (ulica Rzgowska 247). Zapisy u instruktora na orliku.

  Otwarty trening kuglarski odbywa się od godz. 17 do 19 w parku Staromiejskim. W programie żonglowanie akcesoriami kuglarskimi.

  Na "Ilustrowane opowieści o teatrze lalek" zaprasza w piątek na godz. 12 starsze dzieci (od 12 lat) Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne przy placu Wolności 14 w Łodzi. Wstęp za okazaniem biletu: 3 zł ulgowy, 9 zł normalny.

  ***

  Na warsztaty Happy New Eyes II zaprasza w piątek dzieci i młodzież Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych przy ulicy Zachodniej 56. Informacje i zapisy pod nr. telefonu 664 767 895.

  ŁKP Kolejarz przy ulicy Minerskiej 9 zaprasza w piątek od 17 do 19 na gry i zabawy sportowe.

  Otwarte zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone będą przez instruktorów MOSiR w piątek w godz. 11 - 13 w hali sportowej przy ulicy Małachowskiego 5/7. Wstęp wolny.

  Filia nr 5 MBP Łódź Bałuty przy ulicy Bojowników Getta Warszawskiego 7 zaprasza w piątek w godz. 12 - 14 na bezpłatne zajęcia "Internet na niepogodę". Zapisy: 42 616-07-67 lub balutyf5@mbpb.lodz.pl. Równolegle odbędą się warsztaty plastyczne bez zapisów.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo