Lato w Łodzi: propozycje na czwartek i piątek

  Lato w Łodzi: propozycje na czwartek i piątek

  mt

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Lato w Łodzi: propozycje na czwartek i piątek

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum

  Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne organizuje w czwartek w hali sportowej przy ul. Skorupki 21 łódzki MOSiR. Wstęp wolny w godz. 11-13.
  Lato w Łodzi: propozycje na czwartek i piątek

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum

  Na grę w "Chińczyka międzywojennego" i malowanki historyczne zaprasza w czwartek Muzeum Tradycji Niepodległościowych (ul. Gdańska 13). Zapisy tel. 42 632 31 41.

  Darmowe zajęcia sportowo-rekreacyjne dla wszystkich chętnych organizowane są codziennie na boiskach zakwalifikowanych do programu Trener Osiedlowy. W czwartek dzieci z Bałut idą do kina Bałtyk. Więcej na www.trenerosiedlowy.pl.

  Bezpłatne zajęcia z nordic walking organizuje w czwartek ośrodek MOSiR na Stawach Jana (ul.Rzgowska 247). Start godz. 10.

  W czwartek o godz. 12 na Stawach Jana rozpoczną się bezpłatne zajęcia z biegania dla początkujących.

  Otwarty trening siatkonogi na orliku przy Stawach Jana odbędzie się w czwartek w godz. 18-20. Zapisy u instruktora.

  Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie, Filia nr 1 przy ul. Tomaszewicza 2 zaprasza w czwartek w godz. 13-15 na projekcje filmów dla dzieci. Udział bezpłatny. Konieczne zapisy, tel. 42 687 06 89, filia1@mbplp.lodz.pl

  ŁKP Kolejarz przy ul. Minerskiej 9 zaprasza w piątek dzieci na gry i zabawy sportowe w godz. 17 - 19.

  Na zajęcia pt. "Wakacyjna ciocia" zaprasza MBP Łódź Polesie, Filia przy ul. Retkińskiej 127. Udział bezpłatny, konieczne zapisy, nr tel. 501 659 680, filia16@mbplp.lodz.pl

  Piłkarska Akademia MOSiR zaprasza dzieci do 12 roku życia na bezpłatne zajęcia w piątek w godz. 10-12 na Stawach Jana, przy ul. Rzgowskiej 247.

  Na zabawy ruchowe i zajęcia rekreacyjne zaprasza dzieci w piątek w godz. 11-13 hala MOSiR przy ul. Małachowskiego 5/7. Wstęp wolny.

  Piątki z gawędą" to tytuł spotkań na temat teatru lalek w Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi (pl. Wolności 14). Odbywają się w każdy piątek lipca o godz.12. Przeznaczone są dla dzieci od 12 roku życia i rodziców. Wstęp: dzieci 3 zł, dorośli 9 zł.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo