Lato w Łodzi: propozycje na poniedziałek i wtorek

  Lato w Łodzi: propozycje na poniedziałek i wtorek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  W weekend w Manufakturze dzieci podziwiały cyrkowców

  W weekend w Manufakturze dzieci podziwiały cyrkowców ©Maciej Stanik

  Gry i zabawy ruchowe dla dzieci prowadzić będą w poniedziałek od godz. 11 do 13 instruktorzy MOSiR w obiekcie przy ul. Małachowskiego 5/7. Wstęp wolny.
  W weekend w Manufakturze dzieci podziwiały cyrkowców

  W weekend w Manufakturze dzieci podziwiały cyrkowców ©Maciej Stanik

  MOSiR organizuje też w poniedziałek bezpłatne zajęcia z nordic walkingu: o godz. 10.30 na pływalni Wodny Raj, ul. Wiernej Rzeki 2 i o godz. 14.30 w parku im. Poniatowskiego.

  Dział udostępniania Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź Bałuty (ul. Rojna 39) zaprasza w poniedziałek, środę i piątek, w godz. 12-16, na zajęcia z cyklu "Biblioteka na niepogodę". W programie głośne czytanie, zabawy, zajęcia komputerowe. Wstęp wolny.

  Filia nr 4 MBP Łódź Bałuty przy ul. Czarnieckiego 4 zaprasza w poniedziałek na warsztaty plastyczne dla dzieci w godz. 12-14. Zajęcia są bezpłatne, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, tel. 42 656 90 39.

  Filia nr 5 MBP Łódź Górna, przy ul. Przybyszewskiego 63 zaprasza w poniedziałek, środę i piątek na godz. 12 na warsztaty plastyczne "W Stumilowym Lesie Kubusia Puchatka".

  Filia nr 8 MBP Łódź Górna, przy ul. Cieszkowskiego 11 zaprasza dzieci na godz. 12 na warsztaty plastyczne "Parada kolorowych kółeczek". Wstęp wolny.

  Filia nr 25 MBP Łódź Bałuty przy ul. Boya-Żeleńskiego 15 zaprasza w poniedziałek, środę i piątek, w godz. 14-16, na wakacje z "Ptasim radiem". Wstęp wolny.

  Bezpłatne warsztaty capoeiry dla dzieci i dorosłych odbędą się we wtorek w parku na Zdrowiu, przy muszli koncertowej koło zoo. Początek o godz. 17.30.

  W parku Staromiejskim, w godz. 17-20, będzie można poćwiczyć techniki kuglarskie, podrzucając piłki, maczugi, obręcze, talerze i chusty do żonglerki. Wstęp wolny.

  Także we wtorek, o godz. 17, z parku Ocalałych zacznie się kolejny spacer z cyklu "Choć do parku. Jest wtorek". Tym razem Centrum Dialogu im. Marka Edelmana proponuje temat "Parkowo i fabrycznie - spacer szlakiem doliny rzeki Łódki". Wstęp wolny.

  Zajęcia z siatkonogi odbędą się we wtorek, w godz. 18 - 20, na orliku przy Stawach Jana (ul. Rzgowska 247). Zapisy u instruktora na orliku.

  Na zajęcia artystyczne "Alchemia obrazu" zaprasza we wtorek Muzeum Miasta Łodzi przy ul. Ogrodowej 15. Zajęcia kosztują 3 zł, rezerwacja - tel. 42 254 90 11.

  Na półkolonie z akademią pływania zaprasza dzieci w wieku 6-16 lat Aquapark Fala. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-17.30. W programie nauka i doskonalenie pływania oraz elementy ratownictwa. Cena turnusu to 540 zł, jeden dzień 160 zł.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Choć do parku??

  gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 6

  Kto to pisał?? Zainwestujcie w korektora.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo