Lato w Łodzi: propozycje na poniedziałek i wtorek

  Lato w Łodzi: propozycje na poniedziałek i wtorek

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W bezpłatnych zajęciach nordic walking można wziąć udział w poniedziałek o godz. 10.30 na pływalni Wodny Raj i o godz. 14.30 w Parku Poniatowskiego.
  Katarzyna Kobro i Władysław Strzemiński będą bohaterami wtorkowego spaceru z cyklu "Chodź do parku. Jest wtorek." Uczestnicy spaceru

  Katarzyna Kobro i Władysław Strzemiński będą bohaterami wtorkowego spaceru z cyklu "Chodź do parku. Jest wtorek." Uczestnicy spaceru dostają okolicznościowe "spacerówki". ©Centrum Dialogu im. Marka Edelmana

  Bezpłatne gry i zabawy sportowe dla dzieci organizuje w poniedziałek w godz. 11-13 MOSiR w hali przy ul. Małachowskiego 5/7.

  Na warsztaty plastyczne i komputerowe dla dzieci zaprasza w poniedziałek w godz. 12-14 biblioteka przy ul.Czarnieckiego 4. Wymagane zapisy, tel.42 6569039.

  Głośne czytanie baśni indiańskich dzieciom i seniorom organizuje w poniedziałek w godz. 12-13 biblioteka, przy ul. Marynarskiej 9. Wstęp wolny.

  ***

  Warsztaty edukacyjne dla dzieci "Kwiaty słowem malowane" towarzyszące wystawie obrazów Alfonsa Karpińskiego organizuje we wtorek o godz. 10 Muzeum Miasta Łodzi przy ul.Ogrodowej 15 . Wymagany bilet wstępu po 3 zł, oraz rezerwacja miejsc. Tel. 42 254 90 11.

  Katarzyna Kobro i Władysław Strzemiński będą bohaterami wtorkowego spaceru z cyklu "Chodź do parku. Jest wtorek." Początek o godz. 17 w Parku Ocalałych.

  W bezpłatnej lekcji capoeiry można wziąć udział we wtorek o godz. 17.30 w Parku Sienkiewicza. Wstęp wolny.

  Na Artystyczne Lato w Skansenie Centralnego Muzeum Włókiennictwa (ul. Piotrkowska 282/286) zaprasza pracownia Pod Złotym Jamnikiem. Zajęcia odbywają się codziennie w godz. 9-16. Tydzień z wyżywieniem kosztuje 350 zł.

  W bezpłatnych zajęciach siatkonogi można wziąć udział we wtorek o godz. 18 na orliku przy Stawach Jana. Zapisy u instruktora.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  uff

  ziom (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 8

  No to naprawdę "dużo" się w Łodzi dzieje...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo