Lato w Łodzi: propozycje na środę

  Lato w Łodzi: propozycje na środę

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Na spotkanie z grupą rekonstrukcji historycznej Wikingów Verthandi Vilja zaprasza w środę Muzeum Tradycji Niepodległościowych.
  1/2
  przejdź do galerii

  Na spotkanie z grupą rekonstrukcji historycznej Wikingów Verthandi Vilja zaprasza w środę Muzeum Tradycji Niepodległościowych. ©verthandi.pl

  Do czwartku można zapisywać się na warsztaty z mistrzami Przystanku PaT. Warsztaty odbędą się 10 i 11 lipca, przeznaczone są dla osób powyżej 13-go roku życia. Do wyboru są warsztaty wokalne, poetyckie, hip-hopowe, capoeiry, zumby.
  Formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie policji.

  Na wystawę Ekologiczne Kokeshi zaprasza przez całe wakacje łódzka Palmiarnia. Wykonane z surowców wtórnych i przyjaznych środowisku materiałów japońskie lalki wykonane zostały przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski w czasie konkursu Fundacji Bugei. Wystawa trwa do 31 sierpnia w pawilonie wejściowym Palmiarni.

  Ośrodek Kultury Górna zaprasza w środę do parku Podolskiego na Dąbrowie na przedstawienie i piknik w pirackim stylu. Początek o godz. 11 koło fontanny. Piknik jest częścią akcji Latający Dom Kultury. Wstęp wolny.

  Na spotkanie z grupą rekonstrukcji historycznej Wikingów Verthandi Vilja zaprasza Muzeum Tradycyji Niepodległościowych. Pokazy historyczne odbywać się będą w godz. 10-14, w siedzibie muzeum przy ul. Gdańskiej 13. Wstęp wolny.

  Otwarte zajęcia z nordic walking proponuje MOSiR. Zajęcia odbędą się w parku Klepacza, start o godz. 14 pod halą sportową przy ul. Skorupki 21. Konieczne są własne kijki.

  Otwarte zajęcia w ramach Piłkarskiej Akademii MOSiR odbędą się w godz. 10-12 na Stawach Jana przy ul. Rzgowskiej 247. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci do lat 12.

  Zajęcia kulinarne dla dzieci prowadzi filia Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź-Bałuty przy ul. Osiedlowej 6. Zajęcia trwać będą od 12 do 15. Są bezpłatne.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Polecamy

  Menadżer Roku 2018

  Menadżer Roku 2018

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Najlepsze prezenty dla kobiety na urodziny i imieniny

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Dziennika Łódzkiego

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Dziennika Łódzkiego

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny