Lato w Łodzi: propozycje na środę

  Lato w Łodzi: propozycje na środę

  mt

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Latający Dom Kultury pojawi się w środę u zbiegu ul. Ozorkowskiej i Poznańskiej. Pracownicy Ośrodka Kultury Górna w godz. 11-14 poprowadzą zabawy i warsztaty dla dzieci. Przygotują też gry, zabawy i animacje. Wstęp wolny.
  Lato w Łodzi: propozycje na środę

  ©Krzysztof Szymczak

  Dzieci od 12 lat mogą przyjść w środę o godz. 12 do Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego przy pl. Wolności 14 na filmy archeologiczne. Bilet: 3 zł ulgowe, 9 zł normalne.

  Muzeum Kinematografii przy pl. Zwycięstwa 1 zaprasza dzieci w wieku 3-9 lat w środę na godz. 11 do Małego Kinematografu. W programie filmy animowane i zwiedzanie muzeum. Wstęp 12 zł.

  Boisko MOSiR na Stawach Jana przy ul.Rzgowskiej 247 zaprasza dzieci do lat 12 na zajęcia Piłkarskiej Akademii MOSiR. Początek o godz. 10, tel. 42 27 21 421.

  MOSiR zaprasza też w środę na godz. 11 na otwarte zajęcia sportowo-rekreacyjne w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 3/5. Wstęp wolny.

  Na warsztaty plastyczno-historyczne zaprasza w środę dzieci i młodzież Muzeum Tradycji Niepodległościowych (ul. Gdańska 13). Obowiązują wcześniejsze zapisy, tel. 42 632 31 41.

  Ogród botaniczny zaprasza przez cały tydzień do oglądania kolekcji liliowców. Tydzień Liliowców zakończy się kiermaszem w sobotę i w niedzielę. Bilet normalny 6 zł, ulgowy 3 zł, wstęp na kiermasz jest wolny.

  Miejska Biblioteka Publiczna Łódź Polesie, Filia przy ul. Tomaszewicza 2 zaprasza na zajęcia plastyczne dla dzieci w godz. 13-15. Obowiązują zapisy tel. 42 687-06-89, filia1@mbplp.lodz.pl

  MBP Łódź-Bałuty, filia przy ul. Aleksandrowskiej 12 zaprasza na warsztaty plastyczne w godz. 14-16.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  miasto proPOnuje

  LD (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 8

  zajęcia na pływalni Olimpia
  zajęcia na pływalni Anilana
  zajęcia na pływalni Budowlanych
  wstęp bezpłatny dla odwiedzających
  super pływalnie, super zajęcia super, wydział Sportu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo