Lato w Łodzi: propozycje na wtorek i środę

  Lato w Łodzi: propozycje na wtorek i środę

  mt

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Bezpłatna lekcja Capoeiry odbędzie się w Parku Julianowskim

  Bezpłatna lekcja Capoeiry odbędzie się w Parku Julianowskim ©Maciej Stanik

  Bezpłatna lekcja z cyklu Capoeira w Parku odbędzie się we wtorek w Parku Julianowskim. Początek o godz. 17.30
  Bezpłatna lekcja Capoeiry odbędzie się w Parku Julianowskim

  Bezpłatna lekcja Capoeiry odbędzie się w Parku Julianowskim ©Maciej Stanik

  Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi przy pl. Wolności 14 zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat we wtorek na godz. 10.30 na warsztaty pt. "Czy garnki rosną w ziemi?". Obowiązują wcześniejsze zapisy, tel. 42 632-84-40 wew. 66 lub 35. Warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek lipca.

  Dzieci starsze (od 12 lat) i dorośli mogą przyjść do Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w środę na godz. 12 na filmy archeologiczne. W programie "Kirys grecki","Bumerang z Obrazowej", "Garncarskie piece" i "Świątynia pod Wawelem". Wstęp 3 zł normalny, 9 zł ulgowy.

  Muzeum Kinematografii zaprasza w środę na godz. 11 na zajęcia Mały Kinematograf dla dzieci w wieku 3-9 lat. W programie filmy animowane i zwiedzanie muzeum. Wstęp 12 zł.

  Latający Dom Kultury pojawi się w środę u zbiegu ulic Ozorkowskiej i Poznańskiej. W godz. 11-14 Ośrodek Kultury Górna przygotuje tam dla dzieci gry, zabawy i animacje. Wstęp na zajęcia jest wolny.

  Zajęcia w ramach Piłkarskiej Akademii MOSiR dla dzieci do lat 12 odbędą się w środę w godz. 10-12 na boisku przy Stawach Jana, ul. Rzgowska 247. Informacje: tel. 42 27 21 421

  O godz. 11 w środę rozpoczną się otwarte zajęcia sportowo-rekreacyjne w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 3/5. Wstęp wolny.

  Na warsztaty plastyczno-historyczne zaprasza w środę dzieci i młodzież Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Obowiązują wcześniejsze zapisy, tel. 42 632 31 41.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Są zmiany...

  ŁodzianinPK (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 7

  Doceniam to, że po raz pierwszy od dawna dowiaduje się z DŁ, że coś się odbędzie anie jak dotychczas - odbyło. DŁ Dziękuję w imieniu swoim i mieszkańców.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo