Lato w Łodzi: propozycje na wtorek i środę

  Lato w Łodzi: propozycje na wtorek i środę

  em

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  We wtorek w parku Sienkiewicza będzie można nauczyć się podstaw capoeiry

  We wtorek w parku Sienkiewicza będzie można nauczyć się podstaw capoeiry ©Maciej Stanik

  Ci, którzy chcieliby zacząć biegać, a brakuje im motywacji powinni przyjść we wtorek na darmowy trening do parku na Zdrowiu. Od godz. 18 trenerzy z Centrum Sportu Vera będą zachęcać do efektywnego treningu i pomagać ćwiczącym.
  We wtorek w parku Sienkiewicza będzie można nauczyć się podstaw capoeiry

  We wtorek w parku Sienkiewicza będzie można nauczyć się podstaw capoeiry ©Maciej Stanik

  W parku im. Piłsudskiego zobaczymy we wtorek kolejny film z cyklu Polówka "The best of". Od godz. 21 wyświetlany będzie film "7 Psychopatów". A w środę w parku Julianowskim zobaczymy film z cyklu "Zjedz mnie" zatytułowany "Tylko Marta".

  Wojewódzka Biblioteka im. Piłsudskiego zaprasza we wtorek dzieci do swojej siedziby przy ulicy Gdańskiej 100/102, gdzie w godz. 12-14 będą mogły zajrzeć do czytelni zbiorów specjalnych. Obejrzą tam najciekawsze egzemplarze z kolekcji Muzeum Książki Dziecięcej oraz będą mogły wziąć udział w konkursie "W świecie wierszy Juliana Tuwima". Wstęp wolny.

  Już we wtorek o godz. 17.15 kolejne spotkanie dla dwu- i trzylatków z cyklu "Kreatywne wtorki". W żłobku Teofiluś przy ulicy Kwiatowej 15 odbywają się warsztaty, podczas których dzieci tańczą, śpiewają, malują i integrują się z równolatkami. Koszt takich zajęć to 25 zł.

  We wtorek w parku Sienkiewicza w godz. 17.30-18.30 będzie można nauczyć się podstaw capoeiry. Składa się ona z tańca, sztuk walk, śpiewu, akrobatyki i gry na brazylijskich instrumentach, co sprawia, że jest doskonałą formą rozrywki dla każdego. Wstęp wolny.

  Latający dom kultury to cykl plenerowych warsztatów artystycznych dla dzieci. W środę w parku Podolskim około południa czekają na nie warsztaty plastyczne i teatralne, miasteczko cyrkowe, szczudlarze i animatorzy.

  Kawiarnia Różowe Okulary przy Retkińskiej 104a zaprasza w środę w godz. 12-20 do wspólnego grania w gry planszowe. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tam coś dla siebie. Wstęp dla klientów kawiarni wolny.

  Od 29 lipca Uniwersytet Łódzki zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat do wzięcia udziału w półkoloniach RoboCAMP. Podczas warsztatów dzieci będą tworzyć konstrukcje tematyczne, np. statek kosmiczny albo żurawia portowego z klocków lego, a następnie zaprogramują je tak, by poruszały się lub wykonywały odpowiednie operacje. Więcej informacji na stronie www.ciat.uni.lodz.pl

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo