Lato w Łodzi: propozycje na wtorek

  Lato w Łodzi: propozycje na wtorek

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Chodź do parku. Jest wtorek - to hasło spacerów, jakie organizuje co tydzień Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.
  1/2
  przejdź do galerii

  Chodź do parku. Jest wtorek - to hasło spacerów, jakie organizuje co tydzień Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. ©Centrum Dialogu im. Marka Edelmana

  Do czwartku przyjmowane są zapisy na otwarte warsztaty z mistrzami VII Przystanku PaT w Łodzi. Zajęcia odbędą się 10 i 11 lipca w Łodzi. Warsztaty wokalne poprowadzą artyści Robert Osam i Katarzyna Idzikowska, warsztaty poetyckie poeta Krzysztof Cezary Buszman, warsztaty hip-hopowe Branko Bielopotocky ze Słowacji, mistrz Europy i świata w zespołowym w hip-hopie, warsztaty zumby instruktorka Sylwia Waloszczyk, warsztaty capoeiry Ricardo Marques, instruktor tańca z Brazylii.
  Uczestnicy warsztatów będą mogli zaprezentować nowe umiejętności podczas happeningu na Piotrkowskiej. W zajęciach może brać udział młodzież od 13. roku życia. Formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie policji.

  Chodź do parku - jest wtorek - to hasło spacerów, jakie organizuje co tydzień Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Spacery nie mają ograniczeń wiekowych, skierowane są do dzieci i dorosłych. O tajemnicach Bałut opowiadać będą Joanna Podolska i Justyna Tomaszewska. Spacery zaczynają się w każdy wtorek o godz. 17 w Parku Ocalałych. 2 lipca w ramach spaceru "Stare i nowe" tematem będzie Stare i Nowe Miasto. Stare i nowe Bałuty. Stary i Nowy Rynek.

  Na bezpłatne zajęcia z biegania i nordic walking zaprasza we wtorek dzieci i młodzież Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. O godz. 10 na Stawach Stefańskiego odbędą się zajęcia biegowe, o 12 nordic walking. Wypożyczenie kijków kosztuje 2 zł.

  Bezpłatne warsztaty i [b]pokazy capoeiry dla dzieci i dorosłych odbywają się o godz. 17.30 przy amfiteatrze w Parku Baden Powella (za Parkiem 3-Maja). [/b]

  Na akcję artystyczną Dzień Dobry Podarunek zaprasza Galeria Manhattan. W godz. 15 - 18 w okolicy ul. Piotrkowskiej 118 można otrzymać magiczną kartkę z cytatem.

  Wyjście na basen w ramach akcji Trener Osiedlowy organizują boiska na Bałutach: SP 3 przy ul. Zatorowców, SP 45 przy ul. Bojowników Getta, SP 166 przy ul. Szamotulskiej oraz gimnazjum nr 10 przy ul. Harcerskiej. Wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Więcej informacji na stronie trenerosiedlowy.pl lub telefonicznie: 502 719 485; 607 728 209.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo