Lato z eBilet - festiwale i koncerty, których nie można przegapić

Materiał informacyjny EBILET POLSKA SP. Z O. O.
Udostępnij:

Tego gorącego lata każdy miłośnik wydarzeń na żywo będzie mógł spędzić czas w towarzystwie ulubionych wykonawców. Umożliwi to Lato z eBilet, które trwać będzie od 21 czerwca do 31sierpnia. To czas pełen wyjątkowych koncertów - na plenerowej scenie wystąpią topowi wykonawcy, którzy zaprezentują swój repertuar. Wydarzenia odbędą się w wielu polskich miastach, między innymi w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Słońce oraz pozytywne emocje sprawią, że każdy będzie się świetnie bawić w rytmie najlepszej muzyki na żywo!

Letnie festiwale 2021

Wszyscy ci, którzy tęsknili za letnimi festiwalami będą mieli wiele okazji, aby nadrobić zaległości. Od czerwca do końca sierpnia w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Przecławiu oraz Wrocławiu odbywać się będzie Lato w Plenerze czyli letnie koncerty najciekawszych polskich artystów. Na scenie wystąpią między innymi Beata i Bajm, Margaret, Myslovitz czy Tides From Nebula. Innym festiwalem 2021, który warto zobaczyć jest Kazimiernikejszyn, który odbędzie się od 14-17 lipca w Kazimierzu Dolnym w klimatycznym kamieniołomie. Na festiwalowej scenie będzie można zobaczyć między innymi Dawida Podsiadło, Katarzynę Nosowską czy Mrozu. Od 15 lipca do 22 sierpnia będzie można wziąć udział w wyjątkowym projekcie Open'er Park, który odbędzie się w Gdyni i jest odpowiedzią festiwalu na obecną rzeczywistość. To wyjątkowy projekt, którego nie można przegapić. Tym razem odbędzie się w Parku Kolibki, a wystąpią między innymi Amelie Lens, Pezet, Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow.
Fani muzyki country również będą mieli wiele okazji do spotkania z tym gatunkiem muzyki na żywo. Już od 23 lipca w Mrągowie odbędzie się 40. edycja Międzynarodowego Festiwalu Piknik Country i Folk Mrągowo 2021 z plejadą gwiazd. Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć między innymi Alicję Boncol, Michaela Lonstara czy Lecha Makowieckiego.

Audioriver Park Edition / 24 i 25 lipca

Audioriver zaprasza na weekend w parku! Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, pomimo przeniesienia Audioriver na 2022 rok, festiwalowa publiczność jeszcze w tym roku będzie mogła spotkać się w Płocku podczas wydarzenia w zmienionej formule. Tym razem, fani zatańczą nie na plaży, a w miejskim parku przy ul. Mostowej, czyli lokalizacji uwielbianego przez uczestników festiwalu - Audioriver Sun/Day. 24 i 25 lipca na Audioriver Park Edition będzie można usłyszeć m.in. Jorisa Voorna, Bena Böhmera, Mind Against czy Catz ‘n Dogz.

Tauron Nowa Muzyka Katowice / 29 - 31 lipca

Tauron Nowa Muzyka Katowice powraca! Kolejna edycja kultowego festiwalu odbędzie się tradycyjnie w katowickiej Strefie Kultury. Tauron Nowa Muzyka to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, rozpoznawana i doceniana także w Europie.

Brasswood Fest vol. 0,1 / 7 sierpnia

Zapraszamy na Brasswood Fest vol. 0,1! Po entuzjastycznie przyjętej zerowej edycji sopockiego, akustyczno-elektronicznego festiwalu czas na odsłonę 01, która odbędzie się 7 sierpnia na scenie Opery Leśnej. Brasswood Fest bilety już dostępne.
Na festiwalu BrassWood Fest usłyszycie swoich ulubionych artystów w magicznym lesie, w akompaniamencie akustycznych instrumentów. 7 sierpnia w Sopocie wystąpią: Meek, Oh Why?, Sarsa, REBELBABEL Ensemble, Marcelina, Rahim, Brass Federacja, Down Town Brass, L.U.C.

Koncerty 2021, które odbędą się w najbliższym czasie

Tego lata będzie wiele okazji, aby usłyszeć największe polskie gwiazdy. Po długim czasie koncerty 2021 ponownie będą łączyć fanów muzyki na żywo. Już w lipcu Krzysztof Zalewski wystąpi w parku Starego Browaru, a Anna Wyszkoni w Amfiteatrze w Sopocie. Wszyscy fani twórczości Smolastego będą mogli spotkać się z nim już 25 czerwca. Artysta wystąpi w tym czasie w Amfiteatrze w Ostródzie. Waglewski Fisz Emade w sierpniu wystąpią we Wrocławiu na placu przed Impartem, a jedna z największych gwiazd młodego pokolenia Roksana Węgiel już od lipca zaprezentuje swój repertuar w Warszawie, Bydgoszczy i Kołobrzegu.

Inne letnie wydarzenia dostępne w eBilet

Inne wydarzenia, które dostępne są tylko w eBilet to między innymi Great Boat Party: Awakening, który będzie niezapomnianym rejsem po Zatoce Gdańskiej w rytmie najlepszej muzyki. Inną propozycją jest Beat The Heat Outdoor Pool Party, które będzie połączeniem wodnych atrakcji oraz muzyki na żywo. Fani afrykańskiej muzyki będą mogli wziąć udział w African Beat Festival podczas którego zaprezentowane zostaną wyjątkowe brzmienia rodem z Czarnego Lądu.

Bilety na wszystkie te wydarzenia do kupienia na www.ebilet.pl