5/7
W październiku o występ na mundialu w 2022 roku walczył ze...

Lubomir Satka - Słowacja

W październiku o występ na mundialu w 2022 roku walczył ze Słowacją Lubomir Satka. Niestety po meczach w tej przerwie kadra naszych południowych sąsiadów jest pewna tego, że do Kataru nie pojedzie. Satka wystąpił w obu meczach po 90 minut na środku obrony obok stopera Interu Mediolan - Milana Skriniara. Słowacy grali z Rosją (0:1) i Chorwacją (2:2).

Zobacz, jak radzili sobie powołani lechici i warciarze podczas przerwy na mecze reprezentacji ---->

6/7
Nika Kwekweskiri w sobotę "narozrabiał", o czym pisaliśmy na...

Nika Kwekweskiri - Gruzja

Nika Kwekweskiri w sobotę "narozrabiał", o czym pisaliśmy na łamach Głosu Wielkopolskiego. W poprzedni poniedziałek wyjechał na mecze reprezentacji Gruzji w ramach eliminacji mistrzostw Świata, ale w pierwszym spotkaniu z Grecją (0:2) nie wystąpił. Zagrał za to 90. minut w wygranym wyjazdowym meczu z Kosowem (2:1). W środku pola jego partnerem był piłkarz Rakowa - Walerian Gwilia. Gruzja nie ma już szans na awans na mundial.

7/7
Gruzja i Słowacja nie mają już szans na awans, ale ma je...

Robert Ivanov - Finlandia

Gruzja i Słowacja nie mają już szans na awans, ale ma je Finlandia z Robertem Ivanovem w składzie. W przegranym meczu z Ukrainą (1:2) warciarz nie zagrał, ale za to zaliczył całe spotkanie z Kazachstanem (2:0). Fin otrzymał w nim żółtą kartkę. Co ciekawe, Ivanov jest pierwszym od 27 lat piłkarzem Zielonych, który zagrał w barwach narodowych, w pojedynku o punkty. Finowie mają mecz mniej i punkt mniej niż Ukraina, która zajmuje obecnie miejsce barażowe.

WsteczPrzejdź na i.pl

Polak zdobył najwyższy szczyt Spitsbergenu. "Dla to mnie niezwykle ważna chwila"

AKTUALIZACJA

Tyle wody zużywasz przy praniu czy zmywaniu. Tak możesz płacić mniejsze rachunki

Oni zagrają na Wielkim Grillowaniu w Poznaniu. Oto zwycięzcy bitwy kapel i rap sceny

Nowa perspektywa dla przedsiębiorców. W Poznaniu otwarto Regionalne Biuro Handlowe