Letnia Akademia Jazzu w Łodzi. W czwartek koncert zespołu...

  Letnia Akademia Jazzu w Łodzi. W czwartek koncert zespołu Jazzvova

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Wytwórnia gościć będzie muzyków zespołu Jazzanova
  1/2
  przejdź do galerii

  Wytwórnia gościć będzie muzyków zespołu Jazzanova ©mat. prasowe

  W łódzkim klubie Wytwórnia odbędzie się w czwartek kolejny koncert 6. Letniej Akademii Jazzu. Zobaczymy i usłyszymy zespół Jazzanova z towarzyszeniem amerykańskiego wokalisty Paula Randolpha.
  Artyści wystąpią z programem "Miliannova", w którym przedstawią własne spojrzenie, w stylu nu jazz, na muzykę Jerzego Miliana.

  Jazzanova to pochodzący z Berlina kolektyw didżejów i producentów. Początki formacji sięgają 1995 roku, kiedy to grupa didżejów skupionych wokół klubu Delicious Doughnuts Research postanowiła połączyć siły. Przełomem w karierze Jazzanovy był rok 1997, kiedy singiel grupy, "Fedime's Flight", pojawił się w audycji cenionego prezentera BBC, Gillesa Petersona.


  Najnowszy album zespołu zatytułowany "The Funkhaus Sessions" jest pierwszym albumem Jazzanovy nagranym na żywo. Zawiera piosenki, które muzycy pokochali na przestrzeni ostatnich trzech lat, a także utwory szczególnie lubiane przez publiczność. Od przełomowego hitu "Fedime's Flight" do "Look What You're Doin To Me".

  W Łodzi muzycy wystąpią w składzie: Alexander Barck, Claas Brieler, Jürgen von Knoblauch, Roskow Kretschmann, Stefan Leisering, Axel Reinemer. Gościem specjalnym będzie Paul Randolph. Początek koncertu o godz. 19. Bilet kosztuje 20 zł.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo