Jakub Niechciał
Tak padła druga bramka dla Manchesteru United
Tak padła druga bramka dla Manchesteru United OLI SCARFF/AFP/East News
- Jest świetnym wykonawcą rzutów karnych. Pod tym względem jest jednym z najlepszych na świecie, ponieważ miał ich chyba z 20 do strzelenia - wbił niedawno szpilkę Bruno Fernandesowi Jose Mourinho. Gwiazdor Manchesteru United odpowiedział Portugalczykowi w najlepszy możliwy sposób, w meczu Ligi Mistrzów z Basaksehirem Istambuł.

Fernandes w meczu z Basaksehirem po raz pierwszy trafił do siatki już w 7. minucie i bynajmniej nie z rzutu karnego. Po rzucie rożnym i wybitej przed pole karne przez rywali piłce popisał się efektowną bombą pod poprzeczkę.

Portugalczyk podwyższył na 2:0 w 19 minucie. Tym razem z bliska, dobijając piłkę po błędzie bramkarza Merta Gunoka, który po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne wypuścił ją z rąk.

Co ciekawe, w 35. minucie Czerwone Diabły miały również rzut karny, ale nie podszedł do niego Fernandes, tylko Marcus Rashford, podwyższając na 3:0. Co na to Jose Mourinho...